کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

راهنماي ثبت نام حامي

حامي محترم، ضمن خير مقدم و خوش آمد گويي به شما ارجمند گرانمايه به مناسبت پيوستن به جرگه حاميان و خيرين طرح اكرام ايتام بدين وسيله به اطلاع مي رساند، زماني كه جنابعالي وارد اين صفحه شده و فرم فوق را با دقت تمام تكميل فرموديد. همكاران ما بعد از بررسي فرم شما و ارسال فرم به استان مورد نظرو انتخاب فرزند در 15 روز آتي، اقدام به ارسال مشخصات فرزند معنويتان به آدرس الكترونيكي شما خواهند نمود. لطفا پس از دريافت اطلاعات مربوطه كمك هاي خود را بنا به توان خودتان به شماره حساب اعلامی ، واريز و در صورت نياز به هر گونه ارتباط و همكاري، با کارشناس اکرام مربوطه تماس حاصل فرمائيد. (مشخصات استان /شهرستان و نحوه تماس همزمان با ارسال شناسنامه اطلاعات فرزند خدمت جنابعالي ارسال مي شود)
لازم به ذكر است كه در هنگامي كه فرم مورد نظر را تكميل فرموديد و گزينه ارسال را كليك كرديد كد رهگيري را يادداشت نمایید، در صورت نياز از گزينه پيگيري فرم ثبت نام در صفحه اصلي سايت اكرام استفاده نموده و ثبت نام خود را پي گيري نمائید.
توجه:شما قادر خواهید بود فرزند خود را از گروه محسنین(فرزندان نیازمندی که پدرشان در قید حیات هستند ولی به دلایلی از قبیل بیماری، از کار افتادگی و ... قادر به تامین معاش زندگی نیستند) یا از گروه ایتام(فرزندان نیازمندی که از نعمت پدر محروم هستند) انتخاب فرمایید.
( در صورت هر گونه سوال در رابطه با تكميل فرم و همچنين پيگيري آن مي توانيد با شماره های ذيل تماس حاصل فرمائيد:
ـ 02144691736 داخلی 18 یا 24 (مربوط به گروه حامیان) و 02144672611 (مربوط به اداره اکرام)