top.jpg
بازگشت به صفحه اصلی

   

ارتباط با ما نقشه سایت سایر پایگاهها شورای راهبری شماره حسابها مناسبتها

     حدیث هفته

.رسول اکرم (ص): هیچ سفره ای با برکت تر از سفره ای که یتیمی بر سر آن سفره نشسته باشد نیستعکس برگزیده

 

.دعا اتحاد آگاهانه با شعور كيهاني است. دعا التماس، زاري نيست، بلكه همدلي و يگانگي با خداست

اینترنتی

حامیان و خیرین محترم در این قسمت ابتدا به صفحه اصلی مربوط به زیر پرتال اکرام ایتام رفته و در سمت  چپ صفحه بر روی گزینه پرداخت اینترنتی کلیک کرده تا صفحه زیر برای شما باز شود .

 

 

لطفاً فرم فوق را با دقت کامل تکمیل فرمائید . و اگر مایل هستید که کمک نقدی شما به فرزند معنوی خاصی واریز شود این موضوع را در قسمت توضیحات ذکر نمائید و هم چنین برای پرداخت مبلغ شما برای سایر نیازهای ایتام از جمله (اطعام و افطار ،سبد کالا،ادای نذورات ،مشارکت در تهیه مسکن برای ایتام ،کمک هزینه جهیزیه و غیره...) حتما در قسمت توضیحات این موضوع را بیان کنید .  بعد از تکمیل فرم و  کلیک بر روی گزینه ادامه ،صفحه ای برای شما باز خواهد شد که اطلاعات اولیه را خواهید دید در صورت درست نبودن اطلاعات گزینه بازگشت را زده و فرم را با دقت تصحیح نمائید .و در صورت درست بودن گزینه پرداخت را انتخاب نمائید . تا صفحه زیر برای شما باز شود . در این صفحه می توانید با تمامی کارتهای عضو شتاب عملیات مورد نظر خود را انجام دهید .

 

 

در این قسمت وارد درگاه بانکی شده اید. و تمام اطلاعات مربوط به کارت اعتباری شما دریافت می شود . در حین انجام کار به قسمت راهنما نیز توجه داشته باشید .

در پایان عملیات گزینه پرداخت را انتخاب کنید .حال عملیات شما با موفقیت انجام شده و یک شماره پیگیری را دریافت می نمائید . تا بتوانید در صورت تمایل با اعلام شماره پیگیری خود ،اقدامات مربوطه را انجام دهید .

ورود به درگاه پرداخت اینترنتی

 

نخبگان ما

شمارنده بازديدکنندگان

به روزرساني سايت

3 ساعت و 24 دقيقه قبل

Website Monitoring by ServiceUptime.com
Free Page Rank Tool

تمامی حقوق برای کميته امداد امام خمينی(ره) محفوظ مي باشد.Designed by DICTme ©2007-2008
 تماس با مدير سايت: Webmaster@emdad.ir