کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

 

خوزستان- دیدار معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از طرح های خوداشتغالی در دزفول
 
 
 

 

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور ضمن بازدید از طرح های خوداشتغالی امداد دزفول خاطر نشان کرد در حال حاضر رسالت این نهاد کمک به مشاغل کوچک و زودبازده است.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)استان خوزستان ؛ محمد امید با اشاره به اینکه در استان‌هایی مانند خوزستان سرمایه‌ گذاری‌های بزرگ جزء ضروریات است، افزود: اما این

سرمایه‌گذاری‌های بزرگ هم زمان‌بر است و هم نیازمند سرمایه‌های کلان و بنابراین حمایت از طرح‌های کوچک اشتغال یک نیاز ضروری در این استان است.

وی با بیان اینکه توجه ویژه به روستاییان و مناطق محروم کشور، اتکا بیشتر به کمک‌های مردمی و حرکت به سمت خودکفایی مددجویان از جمله این نکات بوده است، افزود:امروز بعد از گذشت سی سال از تأسیس کمیته امداد هنوز این نکات به عنوان منشور حرکتی برای این نهاد قرار دارد.

خباز خوب مدیر کل امداد استان خوزستان هم ضمن خیر مقدم و تشکر از ایشان بعلت سفر به استان خوزستان اظهار داشت : اشتغال و ايجاد درآمد پايدار در خانواده بزرگ مددجويان كميته امداد فساد و آسيب هاي اجتماعي را حذف مي كند و در واقع آنان را به كسب درآمد و روزي حلال دعوت مي كند.


 

 

بازدید مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده از طرحهای اشتغال کمیته امداد امام خمینی استان خوزستان

 

با هدف آشنایی با فعالیت های اشتغال کمیته امداد و به منظور آشنایی و بررسی فرآیند توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد  سرکار خانم دکتر فرهمند پور مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در روز چهارشنبه مورخ 27/8/94 از تعدادی از طرحهای اشتغال کمیته امداد استان خوزستان واقع در شهرستان اهواز در بخشهای تولیدی و صنایع دستی که  توسط زنان سرپرست خانواده  اجرا گردیده اند  بازدید بعمل آورد. و از نزدیک در جریان فرایند توانمند سازی اقتصادی  زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی  قرار گرفت .

ایشان ضمن تأیید عملکرد کمیته امداد در اجرای طرحهای اشتغال ، از آن بعنوان یک الگوی موفق یاد کرد.

ایشان همچنین نظارت مستمر بر طرحهای اشتغال مددجویان تحت حمایت را عامل موفقیت این نهاد نسبت به سایر دستگاههای اجرایی دانست.