کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

حاميان نمونه

از این همه دل چه سود اگر عشق نبود ؟

در روزگاری که هر که را فکر خویش است حکایت برخی آدمها حکایت عجیبیست !!! اتاقش پر از پرونده های ایتام است  تا به رسم پدری هم حامی باشد و هم  جویای حامیانی که زندگی شان را با این کار خیر بیمه می کنند.

بزرگوار ارجمند جناب آقای ابراهیمی حدود  9سال است که در غالب طرح ایتام کمیته امدادحامی فرزندان این مرز و بوم  از استان های تهران ،یزد،فارس ،سیستان و بلوچستان و بوشهر می باشند ایشان علاوه بر اینکه خود حامی هستند بسیاری از دوستان ،اقوام و آشنایان خود را نیز  با این طرح آشنا کرده ،هم چنین پدر ایشان در زمان حیات 150 یتیم را حمایت می کردند که بعد از فوت ایشان این فرزندان را آقای ابراهیمی حمایت می کنند و در حال حاضر 400 یتیم را تحت حمایت خود دارند. و ایشان  با تلاش و همت خود باعث شدند تا 5600 حامی از استان های مختلف کشور فرزندان معنوی از کمیته امداد حمایت نمایند .

ایشان می فرمایند: با توجه به اینکه ایتام آسیب پذیر هستند ترجیح می دهم که در این زمینه همکاری داشته باشم ضمن اینکه این طرح از طرح های موفق آمیز کمیته امداد است ،در کنار اینها فعالیت هایی هم در ارتباط با تامین جهیزیه ایتام با کمک دوستان و همکاران و کارخانجات فرش ماشینی انجام داده ایم به عنوان مثال در سال جاری حدود 700 تخته فرش برای تامین جهیزیه نوعروسان ارسال شده است

خاطره ای دلنشین از زبان ایشان  

فردی 3 روز قبل از پایان ماه مبارک رمضان پیش من امد و 20 تخته فرش به نیت پدر مرحومش برای نیازمندان برزجان و داراب اهدا کرد و فردای آن روز بعد از 5 سال خواب پدرش را دید در حالیکه با پدر در مسجد الحرام گفتگو می کرد .

دلنوشته ای از ..... برای تقدیم به مردی بزرگ

 

 

 

فرشته اي بر روي زمين خاكي

باز هم فرشتگان زميني افتخار آفريني كردند .يكي از حاميان محترم ما در حال حاضر سرپرستي 1000 فرزند را بر عهده دارد. و همچنين مبلغ 420,000,000 ريال را جهت عزيمت فرزندان ايتام به مشهد مقدس اهداء نموداند. و كمك هاي بسيار زيادي را جهت جهيزيه  نو عروس ايتام  اهداء نموده اند. او مي گويد: هنگامي كه اين هديه را به فرزندانم اهداء كردم يكي از بزرگترين حوائج من  نزد خداوند متعال برآورده شد. و ايمان قلبي من را نسبت به اين عمل خير بيش از بيش افزود. اين احساس زيباترين احساس من در تمام زندگي بود ،زماني كه برق شادي را در چشمان اين فرزندان مي بينم گويي  تمام درد و رنج هاي دنيا تمام شده و چيزي جز خوشبختي و خوبي وجود ندارد.

 

لطف او

يكي ديگر از انسانهاي بزرگ در اين كره خاكي با خلاقيت خود توانست با ايجاد يك كارگاه خياطي در مرحله اول 40 نفر از ايتام و خانوداه هاي آنها را علاوه بر ياد دادن خياطي و گرفتن مدرك توسط اداره فني و حرفه اي برايشان ايجاد اشتغال كند. اين گونه است كه ما بر خود مي باليم كه چنين فرشتگاني در كنار ما وجود دارد. ايشان تلاش بسيار زيادي در امر خودكفايي خانواده هاي ايتام دارند. او مي گويد: زماني كه انساني حرفه اي را مي آموزد او مي تواند به خودباوري برسد و به خود ايمان پيدا كند و به اين نتيجه برسد كه مي تواند و ديگر يك انسان بي فايده نيست. ومي تواند در آينده نيز افرادي را مثل خودش آموزش دهد و اينگونه تمامي افراد را بي نياز كند. آري ما مي توانيم .

 

خانه اي در بهشت

تعداد بسيار زيادي از حاميان ما در سراسر كشور دست به دست هم داده و طرح خانه اي در بهشت را اجرا كردند آنها در اين طرح با قلب هاي مهربان خود كمك كرده و سر پناهي را براي خانواده هاي ايتام ايجاد كردند.  يكي از اين مهربانان مي گويد :چند شب پيش، قبل از اينكه پيشنهاد اين طرح به من داده شود خواب ديدم در جايي بسيار زيبادر كنار يك آبشار قرار دارم وقتي به اين زيبايي خيره شده بودم دختر بچه اي تقريبا 5 ساله راديديم لبخندي بر لب داشت كه گويي زيباترين لبخند بود دستم را گرفت از او پرسيدم نام تو چست؟ گفت: فاطمه، در عالم خواب به او گفتم چه اسم زيبايي داري و هم اسم من هستي ،دستم را كشاند و به آن طرف برد بعد از مدت زماني به كنار كلبه اي بسيار زيبا رسيدم فاطمه به من گفت اين خانه را من براي تو ساخته ام .به زيبايي آن خانه نظاره مي كردم كه ديگر فاطمه را نديدم. زماني كه از خواب بيدار شدم بسيار هيجان زده بودم تا اينكه يك روز به من پيشنهاد اين طرح داده شد بسيار خوشحال شدم و وقتي كه فهميدم مبلغي كه من براي ساخت مسكن فرزندان ايتام خود داده بودم براي دختري 5 ساله به نام فاطمه در يكي از شهرستان هاي كشورمان است و اشك از چشمانم حلقه زد و دستهاي شكر من رو به خداوند باز شد. 

 پيامبر اكرم (ص) فرموده اند:

در بهشت خانه اي است كه آن را خانه خوشحالي نامند و جز كساني كه يتيمان مومنان را خوشحال كرده باشند، در آن وارد نمي شوند.