کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

خودگردانی مجتمع‌های فرهنگی و تربیتی

     به منظور خودگردانی و  بهره برداری از ظرفیت‌های برون سازمانی و  جهت کسب استقلال مالی و جبران هزینه های جاری، این طرح به اجرا درآمده است.

     مجتمع هاي فرهنگی و تربیتی کمیته امداد امام  خمینی (ره) در سطح کشور به دو بخش ملی و فعال تقسیم  شده اند که زیر نظر حوزه اداری و مالی این نهاد، در حال ارائه خدمات به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و کارکنان، و در زمان خارج از برنامه‌های این نهاد، به نهادها و سازمان‌هاي ديگر می باشند.


1- مجتمع های فرهنگی و تربیتی ملی :

     مجتمع های  فرهنگی وتربیتی (ملّی) كميته امداد از امکانات رفاهی، تفریحی و فرهنگی  بسيار مطلوبي برخوردار و دارای وسعت بالا با موقعیت جغرافیائی خوبي می باشند كه در استان‌های گیلان، خراسان رضوی، بوشهر، اصفهان،  مازندران، کرمانشاه، البرز و فارس قرار دارند.
 

2-  مجتمع های فرهنگی وتربیتی (فعال) :

     مجتمع های  فرهنگی وتربیتی (فعال) كميته امداد امام خمینی (ره) ، داراي امکانات نسبتاً کمتری مي باشند در استان‌های کردستان، لرستان، یزد، کرمان، تهران، خوزستان، خراسان جنوبی، همدان واقع گردیده اند.

     همچنين مجتمع های فرهنگی و تربیتی  استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، سمنان، ایلام و چهار محال و بختیاری در آينده نزدیک به بهره برداري خواهند رسيد.

     از جمله فعاليتهاي درحال  اجراء در مجتمع هاي فرهنگي و تربيتي كميته امداد امام (ره) :
1- استفاده حداکثری ازفضاهای موجود از طریق اجاره اماکن ، واگذاری سالنهای ورزشی و چند منظوره، سالن غذا خوری، سوئیت‌ها و کلبه‌های اقامتی، سالن همایش، استخر و غیره با رعایت کلیه شئونات و اخلاق اسلامی به بخش خصوصي.

2- برون سپاری فعالیتهای اجرائی شامل نگهداری فضای سبز ، حمل و نقل ، طبخ غذا ، خدمات و غیره...

3- اجرای طرح كارسنجي ( استاندارد سازي  نیروهای شاغل ) در بخش، خدمات ، باغبان و نگهبان با هدف کاهش هزینه های جاری و استفاده بهينه از نيروهاي شاغل