کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

برنامه آموزش كاركنان

در مكتب حيات­بخش اسلام، انسان موجودي است بالفطره آرمان خواه و كمال جو كه مجهز به نيروي عقل‌، تفكر، اراده‌، خلاقيت‌  و نوگرايي است. اينها نيروهايي است كه انسان را همواره به جلو مي‎راند و او را از توقف و ركود باز مي‎دارد، در آيين اسلام انسان جاهل مورد سرزنش و ملامت قرار گرفته و عالمان و دانشمندان وارسته و صاحبان نطق و قلم كه ميتوانند بانفوذ كلام و قلم خويش باعث ترقي و تكامل ‌روحي و معنوي جامعه و توسعه و پيشرفت علوم فني و تخصصي گردند مورد احترام و تكريم مي‎باشند.

در آموختن علم بايد سه عنصر حاكم باشد، معرفت خدا، ايمان به او و عمل به دستورات الهي كه باعث هدايت و روشنايي و بصيرت انسان مي‌شود و وقتي انسان داراي اين عناصر سه‎گانه باشد در مسير خدمت با اراده‌اي قوي و توكلي پايدار پيش مي‎رود و هرگز احساس يأس و نااميدي ‌نمي‎كند.

كميته امداد امام خميني بنابه رسالت الهي خويش براي بالا بردن سطح كميت و كيفيت خدمات نسبت به قشر ولي­نعمت انقلاب اسلامي و در جهت افزايش سطح توانايي‎هاي علمي و تخصصي كاركنان و آشنايي آنها با فنون و روشهاي جديد مديريت كه معمولاً روز به روز در حال ‌ترقي و تكامل است اقدام به برگزاري دوره‎هاي آموزش ضمن خدمت و راهي نمودن كاركنان خود به دانشگاه­هـــــا جهت فراگيري فنون وتخصص­هاي اداري‌، كارشناسي و مديريت نموده است.

طي سال 1392 تعداد 16477 نفر در دوره‎هاي آموزشي فني و تخصصي ، 2052 نفر در دوره­هاي آموزشي بهبود مديريت آموزش،26190  نفر در دوره‎هاي آموزش عمومي و 4478 نفر در دوره­های ارزشي ، شركت داشته‎اند.

 

فعالیت  آموزش ضمن خدمت:

دوره­هاي آموزشي فني و تخصصي: 

طي سال 1392 تعداد 49197  نفر از كاركنان كميته‌هاي امداد امام خميني دفتر مركزي و 31  استان كشور در دوره‌هاي برگزار شده در استانهاي مربوطه و در مركز آموزش امداد در تهران شركت نموده‌اند. اين افراد جمعاً طي 616 دوره با صرف 608726  نفر ساعت‌ آموزشهاي  لازم  را فرا گرفته‎اند.

از نظر تعداد كاركنان شركت­كننده در دوره‌ها استان اصفهان با 3736 نفر(7/6 درصد) ، استان فارس با 3574 نفر(7/3درصد) و استان البرز با 2670 نفر(5/4 درصد‌) بيشترين تعداد را به خود اختصاص داده­ اند.