کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

 

نهضت مسکن سازی ایتام

نیاز به سر پناه و محلی امن برای آسایش و گذران زندگی از جمله نیازهای فطری و اولیه انسانها به شمار میرود.همه ابناء بشر از ابتدا تا کنون همواره بدنبال تهیه و تدارک محلی به عنوان سرپناه و محل اسکان بوده و هستند و شاید بتوان گفت امروزه تامین مسکن از جمله پیچیده ترین و مشکلترین مسائل تمامی جوامع به شمار می آید.کشور اسلامی ایران نیز از این امر مستثنی نبوده و قشر وسیعی از جمله طبقات محروم و کم درآمد با مشکل مسکن مواجه هستند.

لذا کمیته امداد امام خمینی مسئله تامین مسکن مددجویان و ولینعمتان خود را از نظر دور نداشته و در کنار سایر خدمات خود در راستای تامین حدالاقل ما یحتاج و نیازهای ضروری نیازمندان مورد حمایت در امر تامین مسکن آنها فعالیت و خدمات قابل توجهی داشته است.

اهداف این طرح:

  1. مشارکت خیرین و نیکوکاران در طرح اسکان ایتام
  2. مشارکت در تعمیر و بازسازی
  3. خرید یا ساخت واحد مسکونی برای ایتام
  4. مشارکت در طرح سند عمری

 به حول و قوه الهی با کرامت سبز شما حامیان ارجمند توانستیم در سالهای اخیر با استقبال بی نظیر شما وامداران شریعت علوی ،گوشه ای از مشکلات معیشتی تحصیلی و رفاهی خانواده های ایتام را مرتفع سازیم.اما داشتن سایه بانی سبز برای فرزندان محروم از نعمت پدر ،زندگی آسوده در زیر سقفی که با همت شما سروران عزیز و این نهاد برای این عزیزان برافراشته می شود آرزویی بس بزرگ است برای این فرزندان عزیز،که در گوشه ای از دلنوشته فرزندی محروم از نعمت پدر به این شکل نگاشته شده است:

می خواهم سقفی داشته باشم تا در زیر آن گرمای داشتن خانواده را حس کنم تا سر پناهی باشد برای من و مادرم که در سایه ی آن با آرامش زندگی کنیم و خوشی هایم را با مادرم تقسیم کنم و درد و رنجهایش را تسکین دم ،می خواهم سقفی داشته باشم تا در پناه آن آسوده درس بخوانم و مدارج علمی را طی کنم و برای جامعه ام مفید باشم .فرقی نمی کند آن سقف کوتاه یا بلند یا گاه گلی و یا آجری باشد فقط جان پناهی باشد و مکانی امن برای زیستن و عبادت کردن و غافل نشدن از یادخدا.

خانه ای خواهم داشت به وسعت دل دریای مادرم ودرآن نور خدا تلالوخواهد کرددر نگاه به آسمان دوخته ام.

قسمتی از دلنوشته داود- ژ از استان تهران

شما خیرین ارجمند می توانید کمکهای خود را جهت تامین مسکن ایتام به شماره سیبای ملی  00200570057007  برای ساختن سایه بان امید برای فرزندان محروم از نعمت پدر واریز نمایید. جهت پرداخت اینترنتی اینجا کلیک نمایید.

البته شایان ذکر است در عقد مصالحه به شرط عمری،خیرینی که تمایل دارند در زمان حیات،مسکن یا اموال خود را به ایتام ببخشند می توانند با شماره تماس 23902024 و یا رایا نامه ekram@emdad.ir    تماس حاصل فرموده و فرزند مورد نظر خود در شهر یا روستای خود را اعلام نموده و پس از حیات خود فرزندی را از نعمت مسکن بهره مند نمایند. انجام این عمل خیر بدون چشم داشت ،توشه ای گهربار برای سفر اخروی است.

امید آنکه با عنایات حق و حمایت خیرین و حامیان گرانقدر ،بتوانیم این نیت خیر را اقامه کنیم.