کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

آخرین خدمات در کشور تاجيکستان

معاون هماهنگي امور بين الملل کميته امداد امام خميني(ره)گفت:نيکوکاران کشور تاجيکستان با همکاري دفتر نمايندگي کميته امداد امام به مناسبت فرا رسيدن عيد سعيد قربان يک هزار بسته گوشت قرباني را در ميان خانواده هاي نيازمند در ولايت هاي مختلف آن کشور تامين و توزيع کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و اطلاع رساني کميته امداد امام خميني(ره) ، محمد محمدي فرد با اعلام اين خبر افزود : اين اقدام انساني که بر اساس سنت حسنه اسلامي و با الهام از الگوي کميته امداد امام خميني (ره) پايه ريزي و ساماندهي شد، نمونه موفقي از بومي سازي شيوه همکاري هاي خيران محلي براي حمايت از محرومان در کشورهاي مقصد است و انتظار مي رود به طور فزاينده اي در ساير الگو هاي مشارکتهاي مردمي توسعه يابد.
وي افزود:در جريان سفر رياست محترم جمهوري اسلامي ايران به کشور تاجيکستان، چهار سند همکاري رسمي توسط سرپرست کميته امداد امام خميني ( ره ) امضاء و موجب گشايش فصل جديدي از همکاريها و تعاملات اين نهاد مردمي با آن کشور شد.
توزيع گوشت قرباني براي مردم غزه توسط نهادهاي خيريه محلي انجام پذيرفت
معاون هماهنگي امور بين الملل کميته امداد امام ( ره ) تصريح کرد : با ارسال کمک هاي مردم شريف ايران اسلامي و مساعدت هاي کميته امداد امام ( ره ) ، طرح تامين و توزيع گوشت قرباني براي مردم غزه توسط نهادهاي خيريه محلي انجام پذيرفت. 
محمدي فرد گفت : اين اقدام انساني نيز مصادف با فرا رسيدن عيد سعيد قربان و با هدف ياري رساني به محرومان فلسطين سامان يافته است.

وي در پايان استمرا تعاملات اجتماعي ملت ايران با مردم مظلوم فلسطين را به عنوان نمادي از همراهي همگاني ايرانيان و در جهت تقويت پايه هاي اجتماعي مقاومت اسلامي در منطقه ، موجب دلگرمي و قدر داني طيف هاي مختلف مردم غزه شد و با ايجاد ثبات نسبي زمينه هاي مناسب تري براي فعاليت نهادهاي ايراني در مسير بازسازي زير ساخت هاي عمراني و اجتماعي غزه فراهم خواهد آمد.

 


 توزیع یک هزار بسته گوشت قربانی در کشور تاجیکستان 

نبکوکاران کشورتاجیکستان با همکاری دفتر نمایندگی کمیته امداد امام خمینی (ره) بمناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان یک هزار بسته گوشت قربانی را در میان خانواده های نیازمند در ولایت های مختلف آن کشور تأمین و توزیع نمودند.

این اقدام انسانی که بر اساس سنت حسنه اسلامی و با الهام از الگوی کمیته امداد امام (ره) پایه ریزی و ساماندهی گردید،نمونه موفقی از بومی سازی شیوه همکاریهای خیرین محلی برای حمایت از محرومان در کشورهای مقصد می باشد و انتظار می رود بصورت فزاینده ای در سایر الگوهای مشارکتهای مردمی توسعه یابد.

این در حالیست که امضاء و مبادله چهار سند همکاری رسمی توسط سرپرست محترم کمیته امداد امام (ره) و در جریان سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران به کشور تاجیکستان فصل جدیدی از همکاریها و تعاملات این نهاد مقدس در آن کشور گشوده شده است.  

 


گزارش سفر سرپرست كميته امداد امام خميني(ره) به تاجيكستان(لینک دانلود)  

 


 

 
 

 

 


دفتر نمایندگی کمیته امداد امام خمینی(ره)در تاجیکستان 

  

دفتر نمایندگی کمیته امداد امام خمینی(ره)در تاجیکستان  همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن سال 1373 در شهر دوشنبه افتتاح گردید و سپس  در شهرهای خجند ، کولاب ، قرقان تپه و رشت که در برگیرنده بیش از 800روستا نیز می باشد خدمات خود را گسترش داد .

احیاء کیان خانواده و ارتقا کرامت و عزت انسانی، وایجاد اعتماد به نفس و خود باوری در بین محرومان  ازمهمترین اهداف امداد امام خمینی (ره)می باشد. از این روتوانمند سازی  خانواده های محروم به عنوان محور اصلی خدمات بشردوستانه کمیته امداد امام خمینی(ره) از طریق ارائه خدمات حرفه آموزی از طریق ایجاد بیش از 97 کارگاه آموزشی مهارت و حرفه آموزی با 10رشته آموزشی و  ظرفیت آموزش سالانه 5000 نفر پیگیری می گردد از یکسو و انجام کمکهای پشتیبانی کننده و حمایتگر مانند توزیع اقلام معیشتی ضروری ،کمکهای بهداشتی و درمانی و مشاوره خانوده وکمک به ازدواج و تحصیل  جوانان  و... از سوی دیگر، به عنوان رویکرد عملیاتی دفتر امداد امام (ره)درتاجیکستان بوده است.

در این راستا تاسیس صندوق اشتغال برای اعطا وام کسب و کاربه آموزش دیدگان کارگاههای فنی و حرفه ای و خانواده های دارای مهارت کار، یکی ازموفقیتهای دفترامداد اما م خمینی(ره)در تاجیکستان محسوب می گردد.

همچنین ترویج ادبیات حمایتگری با برگزاری همایش شعر حمایت و مسابقه سراسری رسم حمایت از دیگر فعالیتهای دفتر نمایندگی کمیته امداد امام خمینی(ره)در تاجیکستان  بوده است.

در طول دو دهه بالغ بر 100 هزار خانواده از خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره)برخودار شده اند .

اهتمام دفتر امداد امام (ره)در تاجیکستان به امر تحصیل دانشجویان و دانش آموزان نیازمند از دیگر خدمات چشمگیر امداد امام (ره) در تاجیکستان می باشد.

خدمت رسانی صادقانه و پرهیز از ورود به مسائل غیر مرتبط  با فعالیتهای بشر دوستانه و احترام به قوانین کشور تاجیکستان و تمرکز بر توانمند سازی محرومان از مهمترین عوامل موفقیت و محبوبیت کمیته امداد امام خمینی (ره)در جمهوری تاجیکستان می باشد.