کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

دفتر نمایندگی کمیته امداد امام خمینی(ره)در کشور کومور

     دفتر نمایندگی کمیته امداد امام خمینی(ره)در کشور کومور در چارچوب توافقات صورت گرفته بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال کومور در سال 1387فعالیت خود را آغاز نمود .

کشور کومور دارای استعدادها و ظرفیتهای بالقوه مناسبی است که چنانچه با آموزش و خودباوری آمیخته شود به فعلیت خواهد رسید . از این روتوانمند سازی  خانواده های محروم با هدف احیای خودباوری و تقویت کیان خانواده  به عنوان محوراصلی خدمات بشردوستانه کمیته امداد امام خمینی(ره) در کوموردر دستور کار قرار دارد.که از طریق  ارائه خدمات حرفه آموزی  با ایجاد بیش از 22 کارگاه آموزشی مهارت و حرفه آموزی با 16رشته آموزشی و  ظرفیت آموزش سالانه 1000نفر پیگیری می گردد.ارائه سایر بسته های حمایتی  ازقبیل توزیع اقلام معیشتی ضروری ،کمکهای بهداشتی و درمانی و مشاوره و فرهنگی وکمک به ازدواج و تحصیل  جوانان و... به عنوان پشتیبانی فرایند آموزش و حرفه آموزی از دیگر خدمات بشر دوستانه دفتر نمایندگی امداد امام (ره)در کومورمی باشد. ساخت مسکن با الگوی جدید برای دختران یتیم درآستانه  ازدواج متناسب با شرایط فرهنگی منطقه از اقدامات بسیار رضایت بخش دفتر نمایندگی کمیته امداد امام خمینی(ره)در کشور کومور می باشد.

از مهمترین اقدامات دفتر امداد امام خمینی (ره)در کومور ارائه پیشنهاد تاسیس خانه اشتغال و مشارکت در شروع به کار و ادامه فعالیت آن می باشدکه علاوه بر تمرکز برنامه ریزی و توزیع امکانات مرتبط با اشتغال در تغییر نگرش و دید گاه مقامات ، مسئولین  و مردم کومور به مقوله خوداتکائی نیازمندان گردیده است.اعطا وام برای ایجاد کسب و کار و همچنین ساخت بازارچه مناسب محلی برای عرضه تولیدات مددجویان را می توان از ویژگیهای مهم خدمات بشردوستانه امداد امام (ره)در کومور دانست.

خدمت رسانی صادقانه و پرهیز از ورود به مسائل غیر مرتبط  به فعالیتهای بشر دوستانه کمیته امداد امام (ره) و احترام به قوانین و فرهنگ  کشورکومور و تمرکزبر توانمند سازی محرومان را از مهمترین عوامل موفقیت و محبوبیت کمیته امداد امام خمینی (ره)در کشور کومور می توان بر شمرد.

شایان ذکر است ترویج سنت احسان و کمک به نیازمندان وبهره مندی از مشارکتهای خیرین و مردم کشور کومور ضمن  بکار گیری تجربیات و توانمندیهای کارشناسی کمیته امداد امام خمینی(ره) در برجسته نمودن خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) در آن کشورنقش به سزایی داشته است.

 

 

 


 

 

  گزارش سفر کومور

 

 


 

 

ارتقاءسطح آموزش وبرگزاری دوره های تکمیلی

مرکز آموزش فنی وحرفه ای کمیته امداد در کشور کومور

 

در پی در خواستهای مکررمسئولین کشورکومور، کمیته امداد با افزایش توان آموزش مرکز فنی وحرفه ای خود دراین کشور، اقدام به برگزاری دوره های تکمیلی برای کارآموزان تحت حمایت دفتر نمایندگی کمیته امداد نمود.

برپایه این گزارش کار آموزان دوره های تکمیلی: الکترونیک وتعمیرات لوازم خانگی ، تعمیرات تلفن همراه ولوازم صوتی وتصویری ، حسابداری کامپیوتری ، تزئینات ودکوراسیون خیاطی و صنایع دستی چوبی رافرا خواهند گرفت.


همچنین این گزارش می افزاید در این دوره ها دویست نفر در دو نوبت صبح وعصر از آموزشهای ارائه شده بهره مند وطول دوره ی آموزشی متناسب با حجم مطالب آموزش برنامه ریزی گردیده است.

   /mcontent/beinolmelal/beinolmelal-dafater-kamor/comor.pdf/mcontent/beinolmelal/beinolmelal-dafater-kamor/comor.pdf/mcontent/beinolmelal/beinolmelal-dafater-kamor/comor.pdf/mcontent/beinolmelal/beinolmelal-dafater-kamor/comor.pdf/mcontent/beinolmelal/beinolmelal-dafater-kamor/comor.pdf