کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

اطعام و افطاریه محرومین

حضرت رسول فرمودند :

کسی که برادر دینی خود ار با شیرینی اطعام کند ،خداوند تلخی مرگ را از او دور می کند.

                                                                                    (بحارالانوار،ج72،ص456)

از جمله کارهای پسندیده و مورد تاکید اسلام اطعام مومن و خصوصا مستمندان و فقرا میباشد.خداوند سبحان در آیات 8و9 سوره مبارکه دهر نیکوکاران را کسانی ذکر فرموده که طعام خود را با تمام علاقه ای که به آن دارند به مسکین،یتیم و اسیر انفاق کرده و منتظر پاداش و تشکر هم نیستند.

روایات و احادیث فراوانی هم از پیامبر عالیقدر اسلام (ص)و ائمه معصومین (ع)رسیده که تاکید بسیار بر اطعام مومن،گرسنه و مسکین دارد.

این نهاد با عنایت به سفارشات و روایات فراوان اسلامی که در خصوص اطعام گرسنگان و محرومان رسیده علی الخصوص اطعام روزه داران،هر ساله در ایام و لیالی ماه مبارک رمضان اقدام به اطعام و افطاریه دادن و توزیع کالا بین عزیزان روزه دار و محرومان مورد حمایت می نماید.

طرح اطعام طرحی است که با برنامه ریزی همکاران در کمیته امداد امام خمینی(ره) و با مشارکت فعال خیرین،خانواده های تحت حمایت، از برنامه اطعام و افطار با اولویت نقاط محروم و روستاها با حفظ منزلت و کرامت جامعه هدف،متناسب با شرایط و طبقه بندی جغرافیایی،فرهنگ بومی و منطقه ای بهره مند می گردند.

خیرین گرانمایه جهت حمایت از نهضت اطعام و افطار محرومین و مشارکت در این امر خیر می توانند با اداره ی اکرام به شماره های ذیل تماس حاصل فرمایند:

23902024-23902848