کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

معرفی اداره ساماندهی اوقات فراغت

سمت  : 

رئیس اداره ساماندهی اوقات فراغت

 مشخصات:

 نام :  عباس

نام خانوادگی:  کبودی

سوابق آموزشی :  کارشناسی روانشناسی صنعتی  و سازمانی ، کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی   ، مهندسی نرم افزار دوره MCSE

رایانامه :  akaboodi@gmail.com 

 

چارت اداره ساماندهی اوقات فراغت

 

اداره  ساماندهی اوقات فراغت

فعالیت این اداره شامل دو بخش:

  1. فعالیت مجتمع های فرهنگی و تربیتی( کانونها )

  2. برگزرای اردوهای فرهنگی، آموزشی و تفریحی

1)فعالیت مجتمعای فرهنگی و آموزشی  :

1-1- کانونهای دائم :

درحال حاضر بیش از یکصد مجتمع فرهنگی و آموزشی  ( دائم ) در سراسر کشور درطول سال به صورت مستمر مشغول به ارائه خدمت به مخاطبین خود می باشند . مخاطبین این کانونها شامل تمامی گروههای سنی با نیاز های آموزشی  دینی  و اعتقادی  ،تربیت حفاظ قرآن کریم و آموزشهای روخوانی قرآن و تجوید برای تمامی گروه های سنی ،  فنی و حرفهای ، ورزشی  ، مشاروه های تخصصی روانشناختی و رفتاری  ، دینی ومهارت آموزی های شناختی و رفتاری ، آموزشهای چند رسانه ای  ، آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی ، برنامه و کارگاههای آموزشی اخلاق ، توجه به فرهنگ مطالعه و توسعه فرهنگ کتاب خوانی  و ...

2-1- کانونهای جوانان پیرو ولایت :

درراستای سازماندهی و تربیت جوانان  ولایتمدار متخصص و متعهد به نظام جمهوری اسلامی اقدام به فراهم سازی زمینه بهرمندی جوانان باعلاقه در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات آموزشی و فرهنگی در قالب شبکه امداد فرهنگی نموده می باشد.

3-1- کانونهای موقت :

در راستای توجه به گسترش عدالت اجتماعی و بهرمندی تمامی مخاطبین امداد از فعالیت های شبکه امداد فرهنگی در ایام خاصی از سال و با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته در هراستان و شهر جهت  آموزش های لازم در راستای مرتفع نمودن مشکلات مختلف دایر می گردد .  

  1. برگزرای اردوهای فرهنگی، آموزشی و تفریحی :

کمیته امداد امام خمینی (ره) با تجربه سی یک سال برگزاری اردو در راستای با لا بردن روحیه نشاط و شادابی ، بالا بردین عزت نفس و حفظ کرامت افراد تحت حمایت هر ساله اقدام به برگزاری اردوهای فرهنگی ، آموزشیو تفریحی برای گروه های مختلف ( دانش آموزان ، دانشجویان ، مادران سرپرست ، دختران بازمانده از تحصیل ، سالمندانو..) در قالبدوره های اردویی مختلفاز جمله طرح حج فقرا ، خانوادگی ، دختران آسمانی ، پیروان فاطمی ، راهیان نورو... در 20 اردوگاه در سراسر کشور می نماید. تمامی اردوهای این نهاد مقدس شامل برنامه های ( مهارت آموزیشناختی ، رفتاری،اعتقادی ، ورزشی ، بازدید از جاذبه های تفریحی و گردشگری ، اعتقادی ، مطالعاتی ،بررسی و ارزیابی جسمی و روانی و...) می باشند .