کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

1 . باید دیدگاه رهبری را در ارتباط با استکبار ستیزی عملیاتی کنیم .

مدیرکل کمیته امداد استان قم گفت: در فضای کنونی و در شرایطی که قرار داریم باید دیدگاه رهبری را در ارتباط با استکبارستیزی عملیاتی کنیم. 

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ه) استان قم، عبدالله جلالی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم اظهار کرد:برگزاری جلسات مرتبط با برگزاری بزرگداشت 13 آبان تکالیف اساسی و عمده را برای نهادینه کردن تفکر استکبارستیزی مشخص می‌کند.

وی با بیان اینکه باید در یوم‌الله 13 آبان دیدگاه رهبری را در ارتباط با استکبارستیزی عملیاتی کنیم، عنوان کرد: رسالت کارگزاران نظام در شرایطی که اکنون در آن قرار داریم مشخص شده و باید اقدامات عملی و موثری در این زمینه صورت بگیرد.

مدیرکل کمیته امداداستان قم با تاکید بر اینکه فضاسازی محیطی باید به بهترین وجه ممکن صورت گیرد، گفت: طرح‌ها و شعارهای جدید به صورت بنر با همکاری شهرداری در سطح شهر نصب شود تا برای مردم به بصیرت لازم برسند.

وی با تاکید بر اینکه صدا و سیما در فضاسازی نقشی بسیار مهم و ارزشمند دارد، تصریح کرد: پخش تیزرهای تبلیغاتی برای شرکت مردم در این راهپیمایی بسیار موثر است.

جلالی با تاکید بر اینکه نقش آموزش و پرورش در برگزاری راهپیمایی 13 آبان بسیار موثر است، گفت: دانشگاه‌ها نیز در گرامیداشت این روز نقش بسیار اساسی و موثری دارند که باید در دستور کار مسئولان ذیربط قرار بگیرد.

وی بیان کرد: باید در پایان این راهپیمایی قطع نامه‌ای تدوین و سپس به امضا برسد که در این راستا لازم است هماهنگی از سوی استانداری صورت بگیرد.

مدیرکل کمیته امداد استان قم مطرح کرد: از استان قم به عنوان یک استان ولایی و انقلابی انتظار ویژه‌ای می‌رود که این حرکت را استمرار دهد.

وی به بحث مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: همانگونه که رهبری فرمودند مذاکرات با شرایطی مشخص و همراه با دفاع مظلوم پذیرفته شده است.

(بروز رسانی 1394/08/21)

2 . مردم خیراستان برای تهیه و توزیع گوشت قربانی برای نیازمندان مشارکت کنند .

مدیر کل کمیته امداد استان قم سنت حسنه قربانی را مخصوص حجاج ندانست و از مردم نیکوکار و خیر خواست که در تهیه و توزیع گوشت قربانی برای نیازمندان مشارکت کنند.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم ، عبداله جلالی مدیر کل کمیته امداد قم عید سعید قربان را یکی از روزهای ارزشی و پر محتوا و معنوی برای مسلمانان دانست و گفت : یکی از اقدامات مهم که برای حجاج تمتع و سایر مردم صورت می گیرد و یک سنت حسنه در جوامع اسلامی است قربانی کردن می باشد.

وی با تاکید بر اینکه قربانی کردن فقط مخصوص حجاج نمی باشد به آموزه های دینی اشاره کرد و گفت : حضرت امیر مومنان علی (ع) در روایتی اهمیت قربانی کردن را بسیار زیبا بیان می کند به گونه ای که می فرمایند : اگر مردم می دانستند در قربانی کردن چه پاداشی وجود دارد قرض می گرفتند و قربانی می کردند.

جلالی افزود : با توجه به اینکه مردم عزیز اغلب این فریضه را انجام می دهند اولی این است که این گوشتها به دست فقرا و نیازمندان برسد و انتظار ما از مردم این است که در مرحله اول به فقرای فامیل و اقوام و پس از آن به همسایگان و افراد نیازمندی که خودشان شناسایی کرده اند برسانند و در صورتی که کسی را ندارند یا نمی شناسند و یا پرداخت بخشی از وجه قربانی در توانشانشان می باشد می توانند از طریق کمیته امداد نذورات خود را به دست نیازمندان واقعی شهر خود برسانند.
جلالی هدف اصلی کمیته امداد را تجمیع کمکهای مردمی برای خرید گوسفند و ساماندهی قربانی و هدفمند کردن توزیع گوشتهای قربانی عنوان کرد و گفت : امسال 80 نفر از امدادگران برنامه بسته بندی بهداشتی این گوشتها را به عهده دارند.

مدیر کل کمیته امداد از خرید 300 راس دام از محل کمکهای مردمی برای قربانی خبر داد و گفت : با توجه به سابقه بسیار خوب سال گذشته ، این گوشتها در بسته های یک و نیم کیلوئی بصورت کاملا بهداشتی و نظارت شده تهیه و درب منازل مددجویان و یا نزدیکترین نقطه به محل سکونتشان به ایشان تحویل خواهد شد.

وی تاکید کرد محل جمع آوری وجوه نقد یا تحویل دام زنده در سطح شهر در پایگاههای تعیین شده در اطراف مصلی های نماز عید سعید قربان می باشد.

جلالی ضمن تحسین و تقدیر مردم نیکوکار قم افزود : در سال گذشته و در روز عید سعید قربان ، مردم قم یک میلیارد و 900 میلیون ریال برای قربانی به کمیته امداد و نیازمندان تحت حمایت کمک کردند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم گفت : مردم نیکوکار و خیر می توانند نذورات و وجوه قربانی خود را به شماره حسابهای 27/13226235 جام بانک ملت با شماره کارت 6104337770116398 با کد شناسه 9999972 و 0170007000004 سیبای بانک ملی با شماره کارت 6037991199520952 با کد شناسه 9999972 و شماره حساب 21063634706001 سپهر بانک صادرات با شماره کارت 6037691990048993 با کد شناسه 9999972 واریز نمایند.
وی همچنین از راه اندازی سامانه USSD در استان خبر داد و گفت: امکان واریز وجوه با شماره گیری # 777 * 741 * نیز از طریق تلفن همراه برای خیرین فراهم گردیده است.

(بروز رسانی 1394/08/21)

3 . خیرین مشارکت جدی در کمک رسانی به محرومان جامعه داشته باشند .

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم مشارکت بیش از پیش خیرین را در کمک رسانی به محرومان جامعه خواستارشد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم، عبدالله جلالی مدیرکل کمیته امداد استان قم درجشن کریمانه که به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) و با هدف تامین سبد موادغذایی نیازمندان در مجتمع وتوس برگزار شد طی سخنانی با اشاره به اینکه این مراسم طی سال‌های گذشته نیز با مشارکت دبیرخانه فعالان اقتصادی قم برگزار شده است بیان کرد: در سال‌های گذشته در این مراسم نسبت به تهیه کمک جهیزیه ازدواح و سبد غذایی برای نیازمندان و دیگر امور خیر اهتمام شد.

وی بیان کرد: در مراسم سال جاری نیز با مشارکت فعالان اقتصادی و خیران تصمیم گرفته شد که کمک‌ها در قالب سبدهای غذایی در اختیار نیازمندان قرار گیرد و امیدواریم که خیران نیز مشارکت جدی در کمک رسانی به محرومان جامعه داشته باشند.

جلالی ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت های خیرین برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)قم گفت: خیرین در امر کمک رسانی به مددجویان اهتمام داشتند و در ماه مبارک رمضان شاهد کمک های خیرین هستیم.

در پایان این مراسم، از سوی کمیته امداد امام و با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی از خیرین قم از جمله آقایان ابوالفضل حجازی، نفی اسدالله زاده، حسن احمدلو، حسین آقاجانی، محسن صفایی، مجید صفایی، جعفر صابونچی، حسن صابونچی، رزاق مقانلو، مصطفی کرمانشاهی و اکبر الوند تجلیل شد

(بروز رسانی 1394/08/21)

4 .

(بروز رسانی 1394/08/21)

5 .

(بروز رسانی 1394/08/21)

6 .

(بروز رسانی 1394/08/21)

7 .

(بروز رسانی 1394/08/21)