کمیته امداد امام خمینی ره
ارتباط با ما  رییس کمیته امداد 

House of fun slots slotshttp://houseoffunslot.com/

1 . هفت میلیارد ریال زکات در قم جمع آوری شد .

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم عبداله جلالی مدیر کل کمیته امداد استان قم گفت : این نهاد بعنوان دبیرخانه شورای زکات به جمع آوری زکات اموال و فطره اقدام می کند.

وی افزود:درخصوص زکات اموال که شامل زکات واجب و مستحبی می شود طی 5 ماهه نخست سالجاری مجموعا 4 میلیارد و 105 میلیون و 380 هزار ریال جمع آوری شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان قم عنوان کرد زکاتهای واجب و مستحبی عموما جهت نیازهای فقرا مصرف می شود, همچنین از محل این زکاتها در سالجاری 4 پروژه مسجد در روستاهای قم در حال احداث است.

وی عنوان کرد در بخش زکات فطره مجموعا حدود 3 میلیارد ریال طی 5 ماهه نخست امسال جمع شده که تمام آن صرف فقرا شده است.

جلالی گفت: در این مدت مجموعا 7 میلیارد ریال زکات واجب و زکات فطره در سطح استان جمع آوری شده است .

وی در پایان با بیان اینکه جمع آوری زکات واجب و مستحبی همچنان ادامه دارد افزود : امیدواریم تا پایان سال شاهد کمکهای خوبی در این زمینه باشیم.

(بروز رسانی 1394/08/21)

2 . کمک 80 میلیون ریالی نماینده آیت الله سیستانی به مددجویان کمیته امداد قم

حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد شهرستانی نماینده آیت الله العظمی سیستانی در ایران، مبلغ 80 میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم کمک کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره)استان قم، یکی از اقدامات مهم کمیته امداد قم در ماه مبارک رمضان جمع آوری کمک های خیرین و نیکوکاران جهت توزیع در بین خانواده های تحت پوشش است.

به همین منظور کمیته امداد قم در ماه مبارک رمضان با کمک خیرین اطعام و افطاری و توزیع سبد غذایی در بین مددجویان را در دستور کار خود قرار داده است

از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون خیرین در قالب های مختلف به کمک خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امده اند و اقدام به اهداء و کمک به خانواده ها می نمایند.

در این راستا حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد شهرستانی نماینده تام الاختیار آیت الله العظمی سیستانی در ایران، مبلغ 80 میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم کمک کرد.

(بروز رسانی 1394/08/21)

3 . دیدار مدیر کل کمیته امداد استان با امام جمعه قم

آيت ا... سعيدي امام جمعه استان قم در ديدار مدير كل كميته امداد و دبير بنياد بين المللي غدير استان قم گفت: كميته امداد بحمدالله تاكنون سرفراز بوده و ان شالله هميشه سرفراز باشد.

به گزارش اداره روابط عمومي و اطلاع رساني كميته امداد امام خميني (ره) استان قم، آيت ا... سعيدي امام جمعه استان قم در ديدار مدير كل كميته امداد امام خميني (ره) و دبير بنياد بين المللي غدير استان قم ، با اشاره به اعمال و فضايل ماه رجب و رشد و تعالي در اين ماه گفت : در روز قيامت سوال مي كنند اين الرجبيون و مخاطب آن كساني هستند كه سيره اميرمؤمنان علي (ع) را در زندگيشان مورد تأمل قرار داده و به آن حضرت تأسي كرده اند و از جمله سيره آن امام همام كمك رساني به نيازمندان و يتيم نوازي است.

وي افزود : مصداق ها و موارد كمك به محرومين در سيره علوي هر كدام يك ويژگي هايي دارد كه مهمتر از اصل كمكهاست.

امام جمعه قم و توليت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با اشاره به خدمات شايسته كميته امداد گفت : بحمدالله كميته امداد تاكنون سرفراز بوده و ان شالله هميشه سرفراز باشد.

در ابتداي اين ديدار كه در دفتر امام جمعه قم برگزار شد عبداله جلالي مديركل كميته امداد امام خميني (ره) استان قم و حجه الاسلام والمسلمين احمدي دبير بنياد بين المللي غدير استان قم از ويژه برنامه مشترك كميته امداد و بنياد بين المللي غدير استان قم كه بمنظور جذب حامي براي ايتام و نيازمندان از ميلاد حضرت امام جواد (ع) تا ميلاد اميرالمؤمنين علي (ع) برگزار خواهد شد خبر دادند و جايگاه حرم مطهر و نقش كليدي آن و موضوع سخنراني خطبه هاي نماز جمعه را در جذب حامي و كمكهاي مردمي بسيار مهم و موثر برشمردند

(بروز رسانی 1394/08/21)