اجرای پویش «نذر قربانی» در اردبیل

کد :
69228
آخرین به روزرسانی :
21 خرداد 1403 - 13:36

از پیشنهاد صفحه «اجرای پویش «نذر قربانی» در اردبیل» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
تصویرگردان بزرگ
مشارکت‌های مردمی
قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

اجرای پویش «نذر قربانی» در اردبیل

قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل گفت: در آستانه عید سعید قربان و در راستای مردمی کردن حمایت‌ها در این عید سعید، با راه‌اندازی پویش نذر قربانی درصدد هستیم تا با مساعدت و مشارکت خیران و مردم نیکوکار در بین تمامی خانواده‌های نیازمند گوشت قربانی توزیع کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، فرشید موفق اظهار کرد: با جمع‌آوری نذورات مردمی در قالب کمک‌های نقدی، گوشت قربانی و ذبح دام تلاش داریم تا در آستانه عید قربان، تمامی خانواده‌های نیازمند از گوشت قربانی بهره‌مند شوند.

وی افزود: مردم خیر و نیکوکار استان اردبیل با اندک مساعدت‌های خود نیز می‌توانند گوشت مورد نیاز خانواده‌های نیازمند را تامین کنند.

موفق با اعلام اینکه در سال گذشته مردم نوعدوست استان اردبیل بیش از هشت میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی در قالب پویش «نذر قربانی» مساعدت کرده بودند، بیان کرد: امیدواریم در سال‌‌جاری شاهد افزایش چشمگیر مشارکت‌های مردمی در قالب این پویش باشیم.

قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل گفت: 220 پایگاه جمع‌آوری نذورات مردمی در سطح استان در نظر گرفته شده که نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به این پایگاه‌ها تحویل دهند.

وی افزود: در کنار این پایگاه‌ها، 158 مرکزنیکوکاری نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

موفق با اشاره به اینکه مردم نیکوکار استان اردبیل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #045*8877* کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه به آسانی پرداخت کنند، گفت: همچنین نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره کارت 6037997950030552 نیز مبالغ نقدی خود را در آستانه عید سعید قربان به مددجویان اردبیلی اهدا کنند.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)