اجرای پویش «نذر قربانی» در زنجان آغاز شد

کد :
69234
آخرین به روزرسانی :
22 خرداد 1403 - 10:07

از پیشنهاد صفحه «اجرای پویش «نذر قربانی» در زنجان آغاز شد» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
مشارکت‌های مردمی
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:

اجرای پویش «نذر قربانی» در زنجان آغاز شد

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در آستانه عید سعید قربان و در راستای مردمی کردن حمایت‌ها در این عید سعید، با راه‌اندازی پویش نذر قربانی به دنبال جمع آوری کمک برای نیازمندان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ روح اله صالحی گفت: همزمان با عید سعید قربان، پویش نذر قربانی با هدف جمع‌آوری نذورات مردمی و توزیع آن بین مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند در سطح استان اجراء می‌شود.

وی با اشاره به ادای نذر نیابتی قربانی، افزود: مردم نوعدوست استان می‌توانند با واریز کمک‌های نقدی در قالب نذر قربانی، از امکان ادای نذر خود به صورت مشارکتی با سایر خیرین بهره‌مند شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی (ره) استان زنجان به روش مشارکت در این طرح خداپسندانه اشاره کرد و گفت: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان، آماده دریافت کمک‌های نقدی مردم نیکوکار استان به‌صورت حضوری و یا با استفاده از کد دستوری#*۸۸۷۷*۱ و شماره کارت ۰۴۲۰-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷ در طرح نذر قربانی مشارکت کنند.

صالحی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده در قالب این پویش خیرخواهانه، برای مشارکت هر چه بیشتر خیران هم تصریح کرد: خیران زنجانی هم  می توانند با هر میزان از توانایی، در این پویش مشارکت کرده و سهمی در  اجرای این پویش  و خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت داشته باشند.

وی از آمادگی کمیته امداد استان زنجان برای جمع آوری نذورات قربانی خبر داد و گفت: نذورات خیران نیک اندیش بین مددجویان  تحت حمایت با اولویت فرزندان ایتام، بیماران صعب العلاج، سالمندان و زنان سرپرست خانوار توزیع می شود.

گفتنی است؛ در حال حاضر 48 هزار مددجو در قالب گروه های مختلف مددجویی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان هستند.

 

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)