اعطای 220 میلیارد تومان تسهیلات در زمینه دامپروری

کد :
69599
آخرین به روزرسانی :
5 تیر 1403 - 15:52

از پیشنهاد صفحه «اعطای 220 میلیارد تومان تسهیلات در زمینه دامپروری» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
تصویرگردان بزرگ
اشتغال و خودکفایی
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

اعطای 220 میلیارد تومان تسهیلات در زمینه دامپروری

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در سال گذشته، 220 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی در زمینه دامپروری به خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علیرضا حسین‌نژاد در جلسه انعقاد تفاهمنامه همکاری با سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل، اظهار کرد: کمیته امداد با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در سطح استان اردبیل تلاش می‌کند اشتغال مناسب و درآمد پایداری را برای مددجویان به ارمغان آورد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های جغرافیایی، آب و هوا و مراتع استان اردبیل، افزود: دامپروری یکی از شغل‌های مناسب با درآمد بالا است که با نگاه راهبردی تلاش می‌کنیم خانواده‌های تحت حمایت با ورود بیشتر به این عرصه، تولیدات دامی و لبنیاتی را به حداکثر برسانیم.

حسین‌نژاد گفت: در این راستا در سال گذشته، 220 میلیارد تومان در زمینه دامپروری به مددجویان تحت حمایت تسهیلات اشتغال پرداخت شده است. 

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل بیان کرد: با پرداخت این تسهیلات قرض‌الحسنه، مددجویان تحت حمایت 1800 دام سنگین و 3800 دام سبک خریداری کرده و وارد چرخه اشتغال شدند.

وی ضمن قدردانی از همیاری‌های سازمان جهاد کشاورزی، اعلام کرد: در قالب تفاهمنامه همکاری با این سازمان به دنبال تسهیل در ایجاد اشتغال پایدار و توانمندسازی خانوار تحت حمایت در رشته‌های دامپروری هستیم.

در ادامه این دیدار، نوبخت اژدری، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در خصوص این تفاهم‌نامه مشترک اظهار کرد: این تفاهم نامه در جهت توانمندسازی اقشار آسیبپذیر و محروم و مستعد جامعه و دستیابی  مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل به اشتغال پایدار با استفاده از امکانات، توان و ظرفیت دو مجموعه منعقد شده است .

وی افزود: اهداف تفاهمنامه از طریق همکاری مشترک بین امداد و سازمان با هم افزایی منابع و امکانات در اختیار به منظور رفع مشکل خوراک دام و نهاده‌های مورد نیاز طرح‌های دامداری کوچک مقیاس، شکل خواهد گرفت.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)