افتتاح یک باب مسکن مددجویی در شهرستان نیر

کد :
69587
آخرین به روزرسانی :
4 تیر 1403 - 15:11

از پیشنهاد صفحه «افتتاح یک باب مسکن مددجویی در شهرستان نیر» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
تصویرگردان بزرگ
مسکن و امور مهندسی ساختمان
در دهه امامت و ولایت صورت گرفت؛

افتتاح یک باب مسکن مددجویی در شهرستان نیر

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت، یک واحد مسکن مددجویی در روستای قره شیران از توابع بخش مرکزی شهرستان نیر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علیرضا حسین‌نژاد در حاشیه آیین افتتاح این مسکن مددجویی که با حضور سردار غلامحسین محمدی اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و سایر مسئولین در روستای قره شیران از توابع بخش مرکزی شهرستان نیر برگزار شد، اظهار کرد: رفع مشکل مسکن مددجویان یکی از مهم‌ترین دغدغه امدادگران کمیته امداد استان اردبیل است.

وی با اشاره به اینکه به مناسبت دهه امامت و ولایت و در قالب چله خدمت یک باب مسکن مددجویی در شهرستان نیر به بهره‌برداری رسید، بیان کرد: این مسکن برای خانواده چهار نفره تحت حمایت ساخته شد که در منزلی ناایمن زندگی می‌کردند.

حسین‌نژاد با اعلام اینکه با همکاری بنیاد مسکن و بسیج سازندگی این مسکن مددجویی به خانوار تحت حمایت واگذار شد، افزود: بیش از 300 میلیون تومان در قالب کمک‌های بلاعوض و تسهیلات قرض‌الحسنه به این خانواده بی‌بضاعت اعطا شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با تمهیداتی که در سال‌جاری به کار گرفته‌ایم و مشارکت گسترده نیکوکاران، امیدواریم بتوانیم بخش قابل توجهی از مشکلات مسکن مددجویان تحت حمایت را برطرف کنیم.

در ادامه این مراسم، سردار غلامحسین محمدی اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نیز اظهار کرد: طبق تفاهمنامه‌ای که بین بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و کمیته امداد استان منعقد شده، با افتتاح این واحد مسکونی تعداد واحدهای افتتاح شده به 181 واحد در سطح استان اردبیل رسیده است.

وی بیان کرد: امیدواریم طبق این تفاهمنامه منعقد شده، تا پایان سال تمامی واحدها به اتمام رسیده و تحویل خانواده‌ها گردد.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)