تحقق 76 درصدی پرداخت تسهیلات تکلیفی توسط بانک تجارت

کد :
69598
آخرین به روزرسانی :
5 تیر 1403 - 15:42

از پیشنهاد صفحه «تحقق 76 درصدی پرداخت تسهیلات تکلیفی توسط بانک تجارت» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
تصویرگردان بزرگ
اشتغال و خودکفایی
در دیدار با مدیر جدید امور شعب بانک تجارت استان اردبیل مطرح شد؛

تحقق 76 درصدی پرداخت تسهیلات تکلیفی توسط بانک تجارت

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در سال گذشته، 76 درصد تسهیلات تکلیفی بانک تجارت در زمینه اشتغال و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل محقق شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علیرضا حسین‌نژاد در دیدار با مدیر جدید امور شعب بانک تجارت استان اردبیل، اظهار کرد: سال گذشته 85 میلیارد تومان سهمیه بانک تجارت در تسهیلات تکلیفی اشتغال بوده است.

وی افزود: از این مقدار، در سال 1402 شاهد پرداخت 65 میلیارد تومان تسهیلات تکلیفی اشتغال توسط بانک تجارت بوده‌ایم.

حسین‌نژاد اعلام کرد: در مجموع طی سال گذشته، 76 درصد از تسهیلات تکلیفی بانک تجارت در حوزه اعطای تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در سطح استان اردبیل محقق شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: امیدواریم در سال‌جاری با تخصیص سهمیه اشتغال بانک تجارت با همراهی‌های بیشتر، پرداخت صددرصدی این تسهیلات را شاهد باشیم.

وی یادآور شد: مددجویان تحت حمایت با اندک سرمایه‌ای می‌توانند فرصت‌های جدید شغلی را ایجاد کنند که این امر نقش بسزایی در توانمندسازی خانواده‌ها و خروج از چرخه کمیته امداد دارد.

حسین‌نژاد با بیان اینکه خودکفایی خانوار تحت حمایت در راس برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد، گفت: این نهاد درصدد همکاری‌های همه‌جانبه با بانک‌های عامل است تا از این طریق ضمن ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان، استقلال اقتصادی آنها را نیز رقم بزند.

در ادامه این دیدار، پیام حاج محمدی، مدیر جدید امور شعب بانک تجارت استان اردبیل نیز ر در خصوص تحقق صدردرصدی پرداخت تسهیلات تکلیفی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در سال‌جاری قول مساعد داد.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)