راه‌اندازی بازوی «حامی باش» برای جذب حامیان طرح اکرام ایتام در پیام‌رسان بله

کد :
68693
آخرین به روزرسانی :
27 اردیبهشت 1403 - 10:17

از پیشنهاد صفحه «راه‌اندازی بازوی «حامی باش» برای جذب حامیان طرح اکرام ایتام در پیام‌رسان بله» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
مشارکت‌های مردمی
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد؛

راه‌اندازی بازوی «حامی باش» برای جذب حامیان طرح اکرام ایتام در پیام‌رسان بله

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از راه‌اندازی بازوی «حامی باش» برای ثبت نام و جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در پیام‌رسان بله خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حبیب‌اله آسوده با اعلام این خبر گفت: طی توافقات انجام شده با مدیران برنامه کاربردی «بله»، بازوی اطلاع‌رسانی، جذب و ثبت نام حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در این پیام‌رسان داخلی اجرایی شد.

وی افزود: با راه‌اندازی بازوی «حامی باش» در اپلیکیشن بله، از این پس افراد نیکوکار می‌توانند تمام مراحل ثبت نام و واریز کمک‌ به فرزندان معنوی خود را از طریق این برنامه کاربردی انجام دهند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد این اقدام در راستای مسئولیت اجتماعی و با هدف افزایش تعداد حامیان و ارتقای سطح معیشت فرزندان یتیم و محسنین کشورمان انجام شده است.

آسوده اظهار کرد: تمام مراحل ثبت نام، انتخاب فرزند معنوی و واریز کمک‌های نقدی در این برنامه کاربردی قابل انجام است. همچنین بخش پشتیبانی بازوی حامی باش، برای پاسخگویی به سوالات مخاطبان طراحی شده است.

وی با اشاره به برنامه‌های کمیته امداد برای توسعه روش‌های مجازی و مبتنی بر فناوری روز برای جذب کمک‌های مردمی خاطرنشان کرد: قصد مذاکره و هم‎افزایی با تمام شبکه‌های مجازی فعال در سطح کشور برای رفع مشکل را نیازمندان داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد در بخش معرفی بازوی حامی باش در پیام‌رسان بله آمده است: کودکان و نوجوانان زیادی در پهنه‌ی ایران زیبای ما زندگی می‌کنند که دست تقدیر، شرایط سختی را برای‌شان رقم زده است. حمایت از این عزیزان می‌تواند آینده‌ای روشن را فراروی آن‌ها قرار دهد.

این بازو زیر نظر سامانه اکرام کمیته امداد امام خمینی(ره) در حال فعالیت است، شما حامی عزیز می توانید توسط این بات یک یا چند کودک و نوجوان نیازمند از هر جای ایران انتخاب نموده و کمک خود را بصورت مستقیم به حساب آنان واریز نمایید.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)