تاریخ انتشار: 1401/02/17 10:54 حوزه انتشار: گلستان شناسه خبر: 14081

اطلاعیه حضور مدیر کل کمیته امداد استان گلستان  در مرکز سامد

اطلاعیه حضور مدیر کل کمیته امداد استان گلستان  در مرکز سامد

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان، دوشنبه   19 اردیبهشت ماه 1401 از ساعت  10 الی 12 با حضور در مرکز سامد به صورت مستقیم پاسخگوی درخواست های مردم شریف استان از طریق تماس با تلفن 111  کد 2 است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،  با هماهنگی و برنامه ریزی دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گلستان و با عنایت به تأکیدات ریاست محترم جمهوری اسلامی مبنی بر استفاده از ظرفیت های دولت الکترونیک در خدمترسانی به مردم و در راستای اجرای نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تبیین اهداف دولت و تحقق مصادیق حقوق شهروندی، عیسی بابایی ، دوشنبه   19 اردیبهشت ماه 1401 از ساعت 10 الی 12 با حضور در ساختمان  سامد و از طریق تلفن ۱۱۱ کد 2 بصورت مستقیم پاسخگوی تماس های مددجویان این نهاد و سایر نیازمندان در استان خواهند بود.
بابایی در این خصوص گفت: در این سامانه  مشکلات و نیازمندی‌های مددجویان بررسی و دستورات لازم جهت پیگیری مشکلات آنان را صادر می کند. 

وی با اشاره به فراهم شدن بسترهای پذیرش الکترونیکی درخواست‌های مردمی به‌منظور کاهش مراجعات حضوری به کمیته امداد، افزود: سامانه پذیرش الکترونیکی درخواست‌های مددجویان و اقشار نیازمند و همچنین سامانه امداد هوشمند به‌صورت غیرحضوری راه‌اندازی شده و ۳۶ خدمت موردنیاز مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به‌صورت الکترونیکی دریافت و رسیدگی می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان گلستان  بابیان اینکه برای ارائه و ثبت درخواست دریافت خدمت در بخش‌های موردنیاز سایت www.e.emdad.ir در دسترس عموم قرار دارد ، ادامه داد : با توجه به بیماری همه‌گیر کرونا در سطح جامعه و به‌منظور جلوگیری از شیوع این بیماری از مددجویان و مراجعه‌کنندگان تقاضا داریم با مراجعه به این سایت درخواست‌های خود را به‌صورت الکترونیکی ثبت کنند.

لازم بذکر است که سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت با شماره تماس 111، پاسخگوی تمامی افراد در هر کجای کشور می باشد و تکریم ارباب رجوع را به عنوان یک هدف دنبال می کند.

انتهای پیام .


استان گلستان, کمیته امداد, عیسی بابایی, سامد