20 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان اردبیلی توزیع شد

کد :
69596
آخرین به روزرسانی :
5 تیر 1403 - 14:59

از پیشنهاد صفحه «20 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان اردبیلی توزیع شد» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
تصویرگردان بزرگ
مشارکت‌های مردمی
در قالب طرح اطعام علوی؛

20 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان اردبیلی توزیع شد

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: به مناسبت عید سعید غدیرخم و چله شهدای خدمت، در قالب طرح «اطعام علوی» 20 هزار پرس غذای گرم طبخ و در بین خانوار تحت حمایت کمیته امداد و سایر اقشار آسیب‌پذیر اردبیل توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علیرضا حسین‌نژاد در حاشیه طبخ غذای گرم در محل امامزاده سید صدرادین اردبیل اظهار کرد: کمیته امداد با اجرای طرح «اطعام علوی» در تلاش است تا در عید سعید غدیرخم، خانواده‌های تحت حمایت با یک وعده غذای گرم نذری اطعام شوند.

وی با اشاره به اینکه در هشت نقطه اردبیل شاهد طبخ غذای گرم بودیم، بیان کرد: مردم به صورت خودجوش و با محوریت محلات در این زمینه مشارکت بسیار چشمگیری داشتند که از یکایک آنها کمال قدردانی را داریم.

حسین‌نژاد با اعلام اینکه به همت مردم اردبیل و در قالب طرح «اطعام علوی» 100 هزار پرس غذای گرم طبخ شد، افزود: از این تعداد، 20 هزار پرس غذای گرم در بین مددجویان اردبیلی توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در ادامه سخنان خود یادآور شد: غذاهای طبخ شده با رعایت موازین بهداشتی و در بسته‌بندی‌های کاملا بهداشتی در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار گرفت.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)