تاریخ انتشار: 2024/02/26 09:08 حوزه انتشار: شناسه خبر: 641771

حمایت کمیته امداد دره شهر از 38 خانواده دارای فرزندان نخبه و استعداد برتر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سرپرست کمیته امداد شهرستان دره شهر با بیان اینکه کمیته امداد از خانواده هایی که دارای فرزندان نخبه و دارای استعداد برتر هستند حمایت ویژه به عمل می آورد گفت: هم اکنون در شهرستان دره شهر 38 خانواده دارای فرزندان نخبه در زمینه های تحصیلی ، علمی و ورزشی مورد حمایت ویژه کمیته امداد هستند.
مصدق کولیوند افزود: این خانواده ها علاوه بر دریافت مستمری و خدمات حمایتی جاری کمیته امداد، کمک های اختصاصی خاصی از جمله شهریه تحصیلی دانشگاه و تسهیلات کم بهره بانکی از این نهاد دریافت می کننند.


تاریخ انتشار: 2024/02/26 09:05 حوزه انتشار: شناسه خبر: 641770

خدمات ویژه کمیته امداد به قشر جوان از خدمات تحصیلی تا اشتغال،ازدواج و فرزند آوری

ناصر مرادی پویانی با ارائه گزارشی از خدمات این نهاد به قشر جوان که به مناسبت روز جوان  ارائه شد بیان کرد: اشتغال آفرینی برای قشر نیازمند جوان و جویای کار یکی از مهم ترین اقدامات بوده که امسال در این زمینه برای ایجاد اشتغال  بیش از 2 هزار  نفراز جوانان جویای کار مبلغ  2 هزار و 430 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.


تاریخ انتشار: 2024/02/19 01:23 حوزه انتشار: شناسه خبر: 634250

بررسی مشکلات و دغدغه های امدادگران بازنشسته در دیدار با مدیرکل امداد استان

مدیرکل امداد استان نیز در این دیدار  در سخنانی گفت: قشر امدادگر بازنشسته با کوله باری از  تجربه و خدمت به قشر مددجو در حساس ترین دوران انقلاب و چهار دهه ی گذشته دین بزرگی بر گردن همه ما دارند.


تاریخ انتشار: 2024/02/18 03:52 حوزه انتشار: شناسه خبر: 633281

20 میلیارد ریال صرف خدمات تحصیلی و آموزشی به مددجویان ایلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ناصر مرادی پویانی بیان کرد: این میزان خدمات عمدتاً در زمینه های پرداخت شهریه، کمک هزینه های تحصیلی و تهیه بسته های تحصیلی بوده که صرف کمک به دانشجویان و دانش آموزان مورد حمایت این نهاد در استان شده است.وی با بیان اینکه خدمات تحصیلی و آموزشی کمیته امداد به مددجویان و فرزندان آنها متنوع و در سرفصل های گوناگون است تصریح کرد: ارائه مشاوره های تحصیلی به دانشجویان و دانش آموزان، اعزام خانواده ها و فرزندان آنها به اردوهای درون و خارج استانی،ارائه مشاوره خانواده در زمینه های اجتماعی و شغلی و کمک به ن


تاریخ انتشار: 2024/02/18 03:35 حوزه انتشار: شناسه خبر: 633269

تجلیل امام جمعه چرداول از ایثارگران کمیته امداد ایلام

 حجت الاسلام والمسلمین فریادی امام جمعه محترم شهرستان چرداول در این آیین در سخنانی با تجلیل از خدمات همه جانبه کمیته امداد به نیازمندان گفت: برای مردم ما محرومیت زدایی و خدمت رسانی به نیازمندان با نام کمیته امداد عجین شده است.


تاریخ انتشار: 2024/02/14 02:52 حوزه انتشار: شناسه خبر: 629077

روزی برای امدادگران ایثارگر و پیشکسوت کمیته امداد ایلام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ایلام، سالروز ولادت حضرت اباالفضل العباس«ع» فرصتی بود که با ابتکار و دعوت مدیرکل کمیته امداد ایلام تعدادی از امدادگران پیشکسوت کمیته امداد استان که چند سالی است باز نشست شده اند و البته زمانی هم از رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس بوده اند در آیینی که برای تجلیل از آنان در اداره کل امداد این استان برپا شده بود حضور یابند.
در این آئین پس از سخنرانی حجت الاسلام سفیدخانی معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان ، با حضور مدیرکل،قائم مقام و معاونین امداد استان با اهداء لوح سپاس و هدیه ی نقدی از این عزیزان جانباز و ایثارگر تجلیل به عمل آمد.


تاریخ انتشار: 2024/02/14 11:53 حوزه انتشار: شناسه خبر: 628982

5 میلیارد ریال صرف ارائه خدمات فرهنگی به 655 دانشجو و دانش آموز ایوانی شد

رضا باقری با بیان اینکه هم اکنون 655 دانش آموز و دانشجو از خدمات این نهاد در ایوان برخوردار هستند گفت: این تعداد در طول سال خدمات متنوع فرهنگی از کمیته امداد دریافت می کنند.

وی افزود : ارائه بیش از 650 پک تحصیلی و همچنین شهریه و کمک هزینه ی تحصیلی به ارزش 5 میلیارد ریال از جمله این خدمات بوده است.

رضا باقری تصریح کرد : امسال همچنین برای کمک به حل مشکل دانشجویان به منظور خرید وسایل کمک آموزشی (لپ تاپ) و انجام پایان نامه دانشجویی مبلغ 3میلیارد ریال وام قرض الحسنه به دانشجویان مددجوی ایوانی پرداخت شده است.


تاریخ انتشار: 2024/02/14 11:51 حوزه انتشار: شناسه خبر: 628980

12 واحد مسکونی امسال تحویل مددجویان بدره ای می شود/مددجویان فاقد مسکن دارای زمین ، صاحب خانه می شوند

محمد جواد پیری با بیان اینکه در دهه فجر امسال تعدادی از این واحدها تحویل مددجویان شده است گفت: بقیه این واحدها در آستانه ی تکمیل شدن و واگذاری به مددجویان هستند.

وی افزود: این واحدهای مسکونی با مشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن ساخته شده و برای ساخت هر یک از این واحدها بیش از 400 میلیون تومان شامل کمک بلاعوض کمیته امداد و تسهیلات بانکی کم بهره هزینه شده است.

وی همچنین گفت: سال گذشته نیز 18 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد ساخته و تحویل خانواده های مددجو شده است.


تاریخ انتشار: 2024/02/12 03:52 حوزه انتشار: شناسه خبر: 627168

10 واحد مسکونی به مددجویان چرداول واگذار شد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رئیس کمیته امداد چرداول در این آیین با عنوان اینکه تأمین سرپناه برای محرومین و مددجویان یکی از  برنامه های اصلی کمیته امداد است گفت: از سال گذشته تاکنون تعداد ۴۹ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد ساخته شده و به این خانواده ها واگذار شده است که 10 واحد آنها مربوط به دهه فجر امسال بوده است.


تاریخ انتشار: 2024/02/12 03:37 حوزه انتشار: شناسه خبر: 627161

واگذاری 24 واحد مسکونی به مددجویان ایوان/ ۹۰میلیارد ریال صرف تامین مسکن مددجویان ایوان شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد ایلام در این آیین گفت : از سال گذشته تاکنون بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال اعتبار صرف تامین مسکن و خدمات عمرانی به مددجویان شهرستان ایوان شده است.
ناصر مرادی پویانی گفت: این میزان اعتبار در زمینه ساخت مسکن، تعمیرات ، هزینه انشعابات ولوله کشی گاز ونیز ساخت حمام و سرویس های بهداشتی هزینه شده است.
وی با بیان اینکه این واحدهای احداثی با کمک های بلاعوض امداد، تسهیلات بنیاد مسکن وتسهیلات قرض الحسنه امداد انجام گرفته است تصریح کرد: بخشی از هزینه های ساخت این واحدهای مسکونی نیز توسط خیرین تأمین شده است.


Subscribe to ایلام