تاریخ انتشار: 2023/04/20 08:59 حوزه انتشار: شناسه خبر: 237485

فطریه در روز عید به حساب نیازمندان واریز می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد عرب با اشاره به اینکه جمع‌آوری زکات فطره تحت نظارت شورای زکات با با محوریت این نهاد انجام می‌شود گفت: امسال یک هزار و ۵۶۵ پایگاه ثابت و سیار در مساجد، معابر، و میادین پیش بینی شده است که در روز عید فطر آماده دریافت زکات فطریه و کفاره مومنان و روزه داران هستند.

 

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) تأکید کرد: تمام صندوق‌هایی که مجوز اخذ زکات فطریه را دارند باید نشان و شماره سریال مخصوص بر روی آن‌ها نصب شده باشد و در معرض دید مردم قرار گیرد.

 


تاریخ انتشار: 2022/07/04 11:16 حوزه انتشار: شناسه خبر: 41261

اختصاص 120 میلیارد تومان اعتبار در قالب تفاهم نامه همکاری استانداری خراسان جنوبی با کمیته امداد امام خمینی (ره)

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، عباس زاده، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی در مراسم تهیه و توزیع اقلام مربوط به اجرای فاز اول تفاهم نامه همکاری استانداری با کمیته امداد امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: این اعتبار جهت ارائه خدمات مناسب تر به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد  به استان اختصاص می یابد.

وی تصریح کرد: در راستای برنامه ریزی جهت ارائه خدمات بهتر و منظم تر به جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح استان، تفاهم نامه ای بین استانداری و کمیته امداد امام خمینی (ره) به امضا رسیده است .


Subscribe to خراسان جنوبی