تاریخ انتشار: 1401/02/20 11:22 حوزه انتشار: اصفهان شناسه خبر: 15411

افزایش مشارکت اصفهانی ها برای حمایت از ایتام و محسنین در ماه رمضان امسال

اکرام ایتام

ماه مبارک رمضان فرصتی برای مشارکت نیکوکاران در حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حمیدرضا طاهری معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، گفت: در حال حاضر ۲۶هزار و ۸۶۰ فرزند یتیم و نیازمند تحت پوشش این نهاد از حمایت حامیان برخوردار هستند.

حمیدرضا طاهری با اشاره به رشد ۵۶ درصدی مشارکت مردمی در طرح اکرام ایتام و محسنین نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ادامه داد: مردم خیر اصفهان در ایام ماه مبارک رمضان به ویژه شب های قدر با حضور در پایگاه های جذب حامی، حمایت از ایتام و محسنین را به عنوان فرزندان معنوی خود پذیرفتند.

وی به پرداخت ۱۵ میلیارد تومانی حامیان به حساب فرزندان در ماه مبارک رمضان امسال اشاره کرد و افزود: در این ماه پربرکت ۱۳هزار و ۷۰ نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین، حمایت از این فرزندان را بر عهده گرفتند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان با دعوت از نیکوکاران برای ثبت نام در طرح اکرام، گفت: هم استانی های عزیز می توانند در طول سال با پیامک عدد "یک" به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۳۱ همچنین مراجعه به سایت ekram.emdad.ir با انتخاب فرزندان یتیم و نیازمند و پرداخت وجوه نقدی به حساب مستقیم ایشان، در این طرح شرکت کنند.

انتهای پیام/