تاریخ انتشار: 1401/02/21 10:58 حوزه انتشار: قزوین شناسه خبر: 15780

در حال حاضر صورت می گیرد؛

ارائه خدمت به هشت هزار و 716 دانش آموز و دانشجو

معاون امور فرهنگی کمیته امداد قزوین

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر هشت هزار و 716 دانش آموز و دانشجو از خدمات فرهنگی کمیته امداد استان قزوین بهره مند هستند .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حسین قلی پور که به مناسبت هفته معلم و برای تقدیر از معلمان در  مدرسه شهید حسن پور حاضر شده بود، بیان کرد: یکی از مهمترین و اساسی ترین خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) ، خدمات فرهنگی است، یعنی تلاش می کنیم تمام فعالیت های این نهاد با پیوست و رویکرد فرهنگی به خانواده های تحت حمایت ارائه شود.

وی ادامه داد: توانمند سازی فکری و فرهنگی خانواده ها تاثیر جدی و پایداری در ارتقای وضعیت نیازمندان دارد و بر همین اساس یکی از مهمترین سیاست ها و محوری ترین برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) این است که اجازه ندهیم فقر اقتصادی بستر و زمینه ساز فقر فرهنگی شود و خانواده را با آسیب اجتماعی مواجه کند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در حال حاضر هشت هزار و 716 دانش آموز و دانشجو از خدمات فرهنگی کمیته امداد استان قزوین بهره مند هستند که از این تعداد 416 نفر دانشجو و مابثی دانش آموزانی هستند که در مقاطع مختلف تحصیل می کنند.

وی اعلام کرد: برای خدمت به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند همراهی و همکاری هم استانی های عزیز هستیم و قرار نیست این کمک ها فقط مادی باشد بلکه کمک های غیرمادی همچون حضور فرهنگیان در برنامه های آموزشی و تقویتی برای دانش آموزان بسیار موثر است.

قلی پور یادآورشد: عموم مردم نیکوکاری می توانند برای کمک به دانش آموزان و دانشجویان به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراجعه و یا از طریق کد مهربانی #028*8877* اقدام کنند.

انتهای پیام


کمیته امداد, قزوین, خدمت, نیازمند, مددجو, دانش آموز, معلم, بزرگداشت, فرهنگی, اقتصادی