تاریخ انتشار: 1401/02/24 12:59 حوزه انتشار: کهگیلویه و بویر احمد شناسه خبر: 16995

معرفی 30هزار خانوار مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی به دستگاههای خدمت رسان

مصاحبه تعرفه های رایگان

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 30 هزار خانوار مددجوی این نهاد به دستگاههای خدمت رسان به منظور استفاده از رایگان شدن تعرفه های آب، برق و گاز مددجویان تحت حمایت، معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز استان، گفت: به منظور کمک به نیازمندان و افراد تحت پوشش، یکی از خدماتی که هر ساله به آنان ارائه می شود، موضوع انشعابات رایگان است که مددجویان برای هزینه های انشعابات آب، برق، گاز و پروانه ساختمانی هزینه ای پرداخت نمی کنند.

وی افزود. در سال جاری بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، مددجویان علاوه‌بر معافیت از هزینه انشعابات، مشمول معافیت یا تخفیف در پرداخت قبوض آب، برق و گاز با رعایت الگوی مصرف، شده اند.

مبشری با اشاره به اینکه 47 هزار خانوار از خدمات حمایتی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بهره مند هستند، تصریح کرد: اطلاعات حدود 30 هزار خانوار مددجویی به شرکت های خدمت رسان ارائه شده که انشاءالله اقدامات لازم درخصوص رایگان شدن هزینه های این خانواده ها انجام می گیرد.

وی گفت: با توجه به اینکه هنوز اقدام اساسی در این خصوص از طرف دستگاههای خدمت رسان انجام نشده به محض آماده شدن زیرساختهای اجرای این طرح، پرداختی های مددجویان مشمول طرح از زمان اجرای طرح، باید به حساب آنان برگشت بخورد.

مبشری بیان کرد: مددجویانی که انشعابات به نام خودشان هست مشکلی درخصوص رایگان شدن تعرفه ها ندارند، ولی درخصوص مددجویان اجاره نشین باید براساس معرفی نامه کمیته امداد مشکل آنان را برطرف شود.

انتهای پیام

 


تعرفه های رایگان مددجویان