تاریخ انتشار: 1401/02/12 12:10 حوزه انتشار: اصفهان شناسه خبر: 8671

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان:

مشارکت در پویش اطعام مهدوی نشان از اعتماد عموم نسبت به این نهاد حمایتی است

اطعام مهدوی

از زمان شروع پویش اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان تاکنون، توزیع 120 هزار و 500 بسته معیشتی و یک میلیون و 121 هزار و 500 پرس غذای گرم، برکت سفره های نیازمندان استان اصفهان شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، اظهار داشت: مردم استان با اعتمادی که به این نهاد دارند در مساعدت برای تامین معاش نیازمندان با طبخ یک میلیون و 121 هزار و 500 پرس غذای گرم در آشپزخانه های اطعام مهدوی همراهی کردند.

زارع به مساعدت خیران در این ماه پر فیض اشاره داشت و ادامه داد: با مشارکت همشهریان اصفهانی برای تامین مایحتاج روزمره خانوارهای نیازمند، 120 هزار و 500 بسته معیشتی به ارزش 56 میلیارد تومان تهیه و بین مددجویان استان توزیع شد.

وی مشارکت ۹۳میلیارد تومانی مردم در پویش اطعام مهدوی را نشان از اقبال عمومی نسبت به این نهاد حمایتی توصیف کرد و افزود: مراکز نیکوکاری در هر منطقه علاوه بر جمع آوری مساعدت های مردم نیکوکار، با توجه به شناسایی نیازمندان همان محل، مشارکت خوبی در این پویش داشته  اند.

مدیرکل کمیته امداد استان با توجه به فرصتی که ماه مبارک رمضان برای خدمت به نیازمندان فراهم کرده، گفت: مردم نیکوکار برای مشارکت در دستگیری از نیازمندان می توانند با شماره گیری #031*8877 براساس نیات خود در طرح های و برنامه های مختلف در هر زمان اقدام کنند.

انتهای پیام/