تاریخ انتشار: 1402/09/08 15:49 حوزه انتشار: کرمانشاه شناسه خبر: 525683

اشتراک گذاری

حضور ۱۰۶۳ دانش آموز مددجوی کرمانشاهی در طرح مدارس همدل

بهره مندی ۱۰۶۳ نفر از دانش آموزان استان کرمانشاه در فاز چهارم طرح مدارس همدل کمیته امداد در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳.

 

🔹 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا طاهری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با بیان این خبر گفت: ۱۰۶۳ نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان در فاز چهارم طرح مدارس همدل در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ از خدمات این طرح ارزشمند بهره‌مند شدند.

🔸 وی در ادامه بیان کرد: بهره‌مندی از ظرفیت خیرین در امر کمک به تحصیل نیازمندان در مدارس همدل و حمایت بی دریغ این عزیزان از فرزندان تحت حمایت از مهمترین اهداف طرح مدارس همدل بوده که امروز با عنایت خدا این دانش آموزان با استناد به مفاد تفاهمنامه منعقده با وزارت آموزش و پرورش بدون پرداخت شهریه در مدارس هیأت امنایی و غیر دولتی مشغول به تحصیل می باشند.

🔹 ایشان در پایان تصریح کرد: ۳۱۷ فرزند در مدارس ابتدایی، ۳۶۵ دانش آموز در مدارس متوسطه اول و ۳۸۱ نفر در مدارس متوسطه دوم شاغل به تحصیل هستند که نشان دهنده تعهد و دغدغه‌مندی بی بدیل خیرین و مسئولین جهادی در ارتقاء سطح کیفی تحصیل فرزندان تحت حمایت این نهاد مقدس می باشد.


کمیته امداد کرمانشاه، رضا طاهری، رضا طاهری مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه، مدارس همدل، دانش آموزان مددجو، دانش آموزان تحت حمایت، کامیار جمشیدی، خیرین امداد، خیرین کرمانشاهی، فاز چهارم مدارس همدل