تاریخ انتشار: 1402/09/08 16:29 حوزه انتشار: ستاد مرکزی شناسه خبر: 525714

اشتراک گذاری

با حضور قائم مقام کمیته امداد؛

کلینیک مشاوره و روان‌شناسی «راه زندگی» در یزد افتتاح شد

کلینیک مشاوره و روانشناسی راه زندگی(رز) با حضور قائم مقام کمیته امداد در یزد افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، کلینیک مشاوره و روانشناسی راه زندگی(رز) در مراسمی با حضور جعفر صباغیان، قائم مقام کمیته امداد در یزد افتتاح شد.

قائم مقام کمیته امداد در این مراسم با اشاره به اینکه کمیته امداد بعد پیروزی انقلاب اسلامی، با دغدغه‌مندی حضرت امام (ره) برای رسیدگی به امور محرومان و نیازمندان تشکیل شد، گفت: شناسایی نیازهای معنوی مددجویان، یکی از تکالیف مهم امدادگران در اساسنامه کمیته امداد است.

وی با اشاره به اهمیت توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات با حفظ کرامت و شئونات مددجویان، افزود: از مولفه‌های اصلی توانمندسازی، خوداتکایی، خودباوری و تقویت امورات فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت است.
صباغیان با بیان اینکه یکی از اصلی‌ترین خدمات کمیته امداد، تقویت حس خودباوری و خوداتکایی در مددجویان است، اظهار کرد: تکلیف ما تقویت مسایل فرهنگی مددجویان است.
قائم مقام رئیس کمیته امداد ادامه داد: تکلیف کمیته امداد به عنوان یک نهاد حاکمیتی، رسیدگی به امور تمام محرومان جامعه است.
وی با اشاره به اهمیت تخصصی کردن مشاوره برای مددجویان افزود: مشاوره برای رفع آسیب‌های اجتماعی باید با بهره‌گیری از مبانی و تفکر اسلامی در دستور کار قرار گیرد.
انتهای پیام