تاریخ انتشار: 1402/09/08 17:32 حوزه انتشار: بوشهر شناسه خبر: 525784

اشتراک گذاری

برگزاری رویداد فرصت شغلی برای ۱۵۰ دانشجوی کمیته امداد در بوشهر

رویداد فرصت شغلی برای ۱۵۰ دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد در استان بوشهر با همکاری شرکت های دانش بنیان برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس روشن مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر ، از برگزاری رویداد فرصت شغلی دانش بنیان جهت دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی تحت حمایت این نهاد در تاریخ 12 آذر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر خبر داد.
روشن با بیان اینکه به موجب مصوبه هشتاد و چهارمین جلسه شورایعالی اشتغال مبنی بر ایجاد 500 هزار شغل در سالجاری برای 5 دهک پایین درآمدی جامعه گفت: در راستای ایجاد و توسعه مشاغل نوین که منجر به دست یابی متقاضیان به مشاغل با کیفیت و پایداری بالاتر فراهم خواهد شد.
وی در ادامه افزود: با همین رویکرد برنامه ریزی لازم جهت برگزاری رویداد فرصت شغلی دانش بنیان جهت جامعه هدف تحت حمایت (دانشجویان و فارغ التحصیلان) در مورخه 12 آذر با هدف اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان تحت حمایت در شرکت های دانش بنیان،خلاق و فناور انجتم خواهد شد.
مدیر کل کمیته امداد بوشهر در ادامه اعلام کرد : این موضوع تحت عنوان بهم رسانی حداقل به میزان 25درصد از افراد شرکت کننده حداکثر تا دوماه بعداز برگزاری رویداد توسط شرکت مجری مورد انتظار است.
روشن گفت : مخاطبین این رویداد تعداد 150 نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان و از طرفی دیگر مدیران و صاحبان شرکت های مستقر در پارک علم وفناوری خلیج فارس بوشهر می باشند.وی خاطر نشان‌کرد: مجری برگزار کننده این رویداد نیز شرکت تدبیر اندیشان ایده بان لیان(شتابدهنده ایده بان) هستند.

انتهای پیام/


عباس روشن مدیر کل, فرصت شغلی, اشتغال, دانشجویان و فارغ التحصیلان