برگزاری ضیافت غدیر با حضور 400 خانواده ایتام و محسنین تحت حمایت استان تهران

کد :
69536
آخرین به روزرسانی :
4 تیر 1403 - 09:04

از پیشنهاد صفحه «برگزاری ضیافت غدیر با حضور 400 خانواده ایتام و محسنین تحت حمایت استان تهران» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
مشارکت‌های مردمی

برگزاری ضیافت غدیر با حضور 400 خانواده ایتام و محسنین تحت حمایت استان تهران

ضیافت غدیر با حضور 400 خانواده ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، همزمان با عید سعید غدیر و دهه ولایت، ضیافت غدیر با حضور 400 خانواده ایتام و محسنین تحت حمایت استان تهران برگزار شد.

آیت‌الله محسن کازرونی، رئیس هیات امنای کمیته امداد در این مراسم که در اداره کل کمیته امداد استان تهران برگزار شد، ضمن تبریک عید غدیر، اظهار کرد: افتخار همه ما به تبعیت از مولا امیرالمومنین(ع) است. خدمت به خانواده‌های تحت حمایت باعث می‌شود همه امدادگران احساس سعادت و افتخار داشته باشند.

وی افزود: امیرمومنان(ع) در یک حدی است که نمی‌توان تعریفشان کرد. ما حقیقت ایشان را شاید درک نکنیم اما باید یک نشانی از امیرمومنان(ع) داشته باشیم. این ایثارگری، گذشت و توجه به محرومان و خدمت به انسان‌ها از شاخص‌های امیرمومنان بود. ما اگر از حضرت علی (ع) همین را یاد بگیریم که به دیگران خدمت کنیم و به ایتام و نیازمندان کمک کنیم، یک نشانی از امیرمومنان داریم.

آیت‌الله کازرونی ادامه داد: افرادی که به نیازمندان خدمت می‌کنند نمی‌توان روی آنها قیمت گذاشت. امیر مومنان(ع) می‌فرماید اگر کسی با پول زیبا شد، زیباییش به اندازه پولش است و اگر کسی با مقامش زیبا شد نیز به همان گونه است. تمام مال یک لحظه گرفته می‌شود؛ انچه باعث فخر انسان است این است که اهل دستگیری باشد.

وی بیان کرد: اینکه امیرالمومنین در تاریخ می‌ماند به این علت است که الگوی انسانیت، فداکاری، عدالت و دستگیری بود. ما افتخار می‌کنیم حضرت علی(ع) را داریم که نمی‌توان با هیچ چیز ارزش‌گذاری کرد.

آیت‌الله کازرونی خاطرنشان کرد: عید غدیر بزرگ‌ترین عیدها در اسلام است. سعی کنید اهل خدمت و دستگیری باشید به خصوص در روز عید غدیر تا یک تشابهی با امیرالمومنین داشته باشیم.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)