توانمندسازی 30 هزار مددجوی دختر با همکاری کمیته امداد و هلال احمر در طرح ملی یاس

کد :
68491
آخرین به روزرسانی :
19 اردیبهشت 1403 - 11:30

از پیشنهاد صفحه «توانمندسازی 30 هزار مددجوی دختر با همکاری کمیته امداد و هلال احمر در طرح ملی یاس» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
فرهنگی و تربیتی
رئیس کمیته امداد عنوان کرد:

توانمندسازی 30 هزار مددجوی دختر با همکاری کمیته امداد و هلال احمر در طرح ملی یاس

رئیس کمیته امداد از توانمندسازی 30 هزار دختر تحت حمایت با همکاری کمیته امداد و هلال احمر در طرح ملی یاس خبر داد و گفت: ظرفیت توانمندسازی این طرح باید به 100 هزار نفر برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در حاشیه برگزاری نمایشگاه «عطرگل یاس» در محل دائمی نمایشگاههای آستان قدس رضوی، ضمن تشکر از همکاری جمعیت هلال احمر در اجرای طرح یاس، گفت: بر اساس آنچه در روزهای آغازین این طرح برنامه‌ریزی شد، این اتفاق به بهترین شکل ممکن رخ داد و طرح یاس با موفقیت‌هایی همراه بود.

وی افزود: هر چه از زمان اجرای طرح یاس می‌گذرد، ظرفیت‌های ناشناخته آن بیشتر آشکار می‌شود. ما ظرفیت‌های زیادی داریم که اگر به کار گرفته شود، کشور در همه عرصه‌ها متحول می‌شود و امروز پروژه ملی طرح یاس یکی از این ظرفیت‌ها است،

بختیاری با اشاره به توانمندسازی و فعالیت ۳۰ هزار دختر در طرح یاس، خاطرنشان کرد: این توانمندسازی انجام شده به صورت عملی بوده، بنابراین حتما در خصوص تفاهم‌نامه تجدید نظر شود و 100 هزار نفر تحت پوشش این طرح ملی قرار گیرند.

وی اضافه کرد: سه هزار خانه هلال در این پروژه به کار گرفته شده است و امروز این خانه‌ها مرکز تربیتی در ۴۰۰ شهر و شهرستان است. خانه هلال برکات زیادی به همراه داشته است و دختران ما عزم خود را قوی‌تر در عرصه توانمندسازی و مهارت‌آموزی به کار گرفته‌اند.

بختیاری در پایان گفت: برای اربعین امسال ۳۰ هزار دختر فعال در این طرح به کربلا مشرف می‌شوند.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)