امضای توافق‌نامه همکاری میان کمیته امداد و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌‌بنیان ریاست جمهوری

کد :
68494
آخرین به روزرسانی :
18 اردیبهشت 1403 - 16:00

از پیشنهاد صفحه «امضای توافق‌نامه همکاری میان کمیته امداد و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌‌بنیان ریاست جمهوری» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
برگزیده
مشارکت‌های مردمی
با حضور معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته‌ امداد‌ انجام شد؛

امضای توافق‌نامه همکاری میان کمیته امداد و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌‌بنیان ریاست جمهوری

کمیته امداد و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌‌بنیان ریاست جمهوری به منظور مشارکت در تامین‌ مالی پروژه‌ها و طرح‌های فناورانه مددجویان توافق‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، توافق‌نامه همکاری معاونت علمی و کمیته امداد با هدف حمایت و اجرای پروژه‌های آبادانی و پیشرفت‌ فناورانه به منظور ایجاد اشتغال پایدار، حل مسائل و رفع چالش‌های مناطق‌محروم و تکمیل زنجیره ارزش محصولات مبتنی بر ظرفیت‌های مناطق مختلف کشور، امضا شد.

این توافق‌نامه به منظور تحقق آبادانی و پیشرفت فناورانه مناطق کمتربرخوردار، تبلیغ و ترویج مفهوم وقف فناورانه، هم‌افزایی و توسعه همکاری‌های مشترک، بهره‌مندی از ظرفیت سامانه‌های تامین‌مالی جمعی، کمک‌های مردمی و مسئولیت اجتماعی شرکت‌های بزرگ به منظور افزایش مشارکت‌های مردمی امضا شد.

موضوع این توافق‌نامه، تسهیل خرید کالا و خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان،  فناور و خلاق، حمایت و اجرای پروژه‌های آبادانی و پیشرفت‌ فناورانه به منظور ایجاد اشتغال پایدار، حل مسائل و رفع چالش‌های مناطق‌محروم و تکمیل زنجیره ارزش محصولات مبتنی بر ظرفیت‌های مناطق مختلف کشور است.

از تعهدات کمیته امداد در این توافق‌‌نامه میتوان به معرفی طرح‌ها و پروژه‌های آبادانی و پیشرفت فناورانه، مشارکت 50 درصدی در تامین‌مالی پروژه‌ها و طرح‌های معطوف به مددجویان، عقد قرارداد با شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور معرفی شده توسط دبیرخانه برنامه ملی آبادیران برای اجرای پروژه‌ها، ابلاغ این توافق‌نامه به واحد‌های تابعه در راستای ترویج و بسترسازی مناسب به منظور مشارکت حداکثری مردم در تامین‌مالی پروژه‌ها و ... اشاره کرد.

راهبری سامانه تامین مالی جمعی آبادیران به منظور معرفی پروژه‌های آبادانی و پیشرفت فناورانه، احصاء فهرست شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور واجد شرایط برای پاسخگویی طرح‌ها و پروژه‌های آبادانی و پیشرفت و معرفی آنها به کمیته امداد امام خمینی، تعامل با نهادهای متولی آبادانی و پیشرفت برای تعریف طرح و پروژه در سامانه تامین مالی جمعی آبادیران، تعامل با نهادهای آبادانی و پیشرفت و شرکت‌های بزرگ برای تامین‌مالی پروژه‌ها و ... از تعهدات دبیرخانه ملی آبادیران است.

 در نهایت دفتر تامین مالی هم مواردی همچون کمک مادی و معنوی به توسعه سامانه تامین‌مالی جمعی آبادیران و اولویت‌دهی و تسریع در ارائه خدمات مالی به شرکت‌های ارائه دهنده کالا و خدمات در قالب این توافق‌نامه از طریق نهادهای حاکمیتی را متعهد شد.

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)