کمیته امداد خراسان‌شمالی در طرح نذر قربانی ۳۵۴ راس دام ذبح کرد

کد :
69420
آخرین به روزرسانی :
29 خرداد 1403 - 07:25

از پیشنهاد صفحه «کمیته امداد خراسان‌شمالی در طرح نذر قربانی ۳۵۴ راس دام ذبح کرد» به دیگران متشکریم.

Enter the email address of the recipient.
HTML is not allowed in this field.
دسته بندی
مشارکت‌های مردمی

کمیته امداد خراسان‌شمالی در طرح نذر قربانی ۳۵۴ راس دام ذبح کرد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: این نهاد حمایتی امروز (دوشنبه) در قالب طرح نذرقربانی با هدف کمک به معیشت خانوارهای نیازمند ۳۵۴ راس دام سبک و سنگین ذبح کرد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد خراسان شمالی،  از مجموع این دام ها ۳۵۰ راس دام سبک و چهار راس دام سنگین است و علاوه بر آن مردم مومن و خیر استان ۱۰۰ قطعه مرغ نیز تحویل این نهاد حمایتی دادند.

الهی راد ارزش این میزان دام و طیور اهدایی را ۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تمامی دام ها با حمایت مردم مومن و نیکوکار جمع آوری و پس از کشتار و قطعه بندی در بین خانوارهای نیازمند استان توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان اظهار داشت: ۲۰۰ پایگاه جمع‌آوری نذورات عید قربان در نقاط مختلف استان دایر و مردم می توانند خیرات خود را به دفاتر، پایگاه‌های امداد و مراکز نیکوکاری تحویل دهند.

گفتنی است؛ نیکوکاران خراسان شمالی سال گذشته ۶۵ میلیارد ریال نذورات قربانی به نیازمندان اهدا کردند.

مردم خیر و نوع دوست استان می توانند با مشارکت در پویش نذر قربانی(جمع آوری نذورات عید قربان برای نیازمندان) از طریق شماره کارت 6037997950030610 (بنام وجوهات امانی کمیته امداد خراسان شمالی ) و یا کد آسان پرداخت*8877*058#  کمک های خود را به دست نیازمندان برسانند.

دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

انتهای پیام

X
می‌خواهم کمک کنم (واریز آنلاین)